jít naiDNES.cz

Ibiza, Mallorca, Kypr, Turecko i Česko: Kde si užívaly hvězdy Novy v plavkách?

Hvězdy Novy si léto užívaly v Česku i v zahraničí. | foto: Koláž Expres.cz

I když se říká, že v létě je v Česku krásně, většina známých tváří Novy zvolila pro svou dovolenou zahraniční destinace. Míra a Zorka Hejdovi na vlastní kůži okusili párty ostrov Ibiza, Gábina Partyšová zvolila její „usedlejší“ sestru Mallorku. Kristina Kloubková se slunila v Turecku, Inna Puhajková na nedalekém Kypru. Rodné hroudě zůstala věrná Hana Reinders, která s manželem Andrém zajížděla nový bazén.

Moderátorka Petra Svoboda si letos naordinovala italské léto. V jejím hledáčku tentokrát uvázla Neapol a její okolí. S partnerem obepluli ostrov Capri a kochali se výhledy z pobřeží malebného městečka Amalfi. „Vybrali jsme správně, dovolená neměla chybu,“ rozplývala se.

Gábina Partyšová se synem Kristiánem vyrazila na Mallorku, kde pravidelně zdravila slunce sérií oblíbených cviků. „Mám toho nejlepšího fotografa,“ chválila umění svého syna, který se coby fotoreportér výborně osvědčil.

Manželé Míra a Zorka Hejdovi zvolili Ibizu, která je známá nikdy nekončícími večírky, bujným nočním životem i nádhernými plážemi. „Klub, kde běžně hrají ti, co znám jenom z rádia, třeba Bob Sinclair. A oni sem jezdí úplně stejně, jako já jezdil třeba do Klatov,“ pochvaloval si návštěvu klubu Mambo Hejda, který se nemohl nabažit tyrkysového moře na sousedním ostrově Formentera.

Bez nafukovací matrace se zase na Kypru neobešla Inna Puhajková„Návrat do reality bude těžký, ale už teď vím, že jsem tu nebyla naposledy,“ zasnila se na ostrově moderátorka. Poměrně blízko od ní se slunila i Kristina Kloubková, která s rodinou odcestovala do Turecka.

Ne všechny hvězdy Novy ale vyrazily do zahraničí. Hana Reinders se velmi ochotně spokojila s českými luhy a háji, respektive zahradou u rodičů. „Ještě minulý rok jsme tvrdili, že bazén na zahradě je zbytečný, že bychom ho stejně moc neužili,“ směje se Hana.

„A přesně proto, že je to taková zbytečnost, jsme každou volnou chvilku navezeni u mých rodičů na zahradě, kteří bazén mají. Takže bazén nutně potřebujeme, a navíc prďolka blbnutí v bazénu naprosto miluje,“ dodala moderátorka, která už nyní přemýšlí o tom, kam ho na zahradu příští plavkovou sezonu umístí.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 10:53 16. prosince 2018. Anketa je uzavřena.

 • Super
  11
 • Trapas
  9
 • Haha
  7
 • Cože
  7
 • Sladký
  7
 • Tvl
  7
Premium

Náš kluk umí. Otec talentu Hložka o plánech i batůžku za padesát tisíc

Minulý týden ho v tramvaji načapal revizor: „Lístek, prosím.“ Adam Hložek, sedmnáctiletá fotbalová raketa, zčervenal....

Premium

Vzestupy a pády Mika Tysona. Dokument zdarma o tom, co ho poslalo až na samé dno

Dokument o životě jednoho z nejslavnějších boxerů na světě, Mika Tysona, si odbyl svou premiéru na prestižním filmovém...

Premium

Chci chlapa, co má větší koule než ego, říká svobodná matka Nikol Štíbrová

Před pár dny oslavila třiatřicítku a cítí se šťastná a spokojená. Nebylo to ale zadarmo – moderátorka a hvězda...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat