Hvězda Zlatých glóbů? Ne! Podle známé herečky je Fiji Water Girl jen podvod

Rami Malek si svou chvilku slávy užil, jednoznačně největší hvězdou Zlatých glóbů se ovšem stala hosteska Kelleth Cuthbertová. Veřejnost ji překřtila na Fiji Water Girl, protože právě na vodu Fiji dělala na galavečeru reklamu. Objevila se snad na všech fotkách hollywoodských hvězd a všichni se teď dohadují, zda jde opravdu o takovou náhodu, či spíše o dobře promyšlený plán. Záhadu nyní rozklíčovala populární herečka Jamie Lee Curtis. „Chodila s nastrčeným fotografem, a i když jsem nechtěla někomu dělat reklamu, stejně mě s ní vyfotil!“ napsala.

Společnost Fiji, která prodává pitnou vodu, si nemohla udělat lepší reklamu. Vůbec největší hvězdou nedělních Zlatých glóbů se totiž stala hosteska Kelleth Cuthbertová, která na filmovém galavečeru jejich produkty podávala hollywoodským hvězdám.

Cuthbertová se objevila na desítkách fotografií z červeného koberce, vždy v pozadí vykukuje s tácem vod Fiji a hází svůdný úsměv přímo do fotoaparátu. Když k tomu připočteme výrazné modré šaty, zkrátka nikdo si jí nemohl nevšimnout.

Půvabná hosteska, která jinak pracuje jako modelka a příležitostná herečka, se rázem stala hitem. Internet zaplavily koláže parodující její všudypřítomnost na Glóbech, fanoušci na sociálních sítích jí přibývají po tisících, a dokonce už dostala nabídku od známé společnosti točit porno. Spousta lidí si zase přeje, aby moderovala příští ročník filmového galavečera.

Fiji Water Girls a Lucy Boynton, hvězda filmu Bohemian Rhapsody.

Fiji Water Girls a Lucy Boynton, hvězda filmu Bohemian Rhapsody

Jenže ve skutečnosti není vše tak, jak se na první pohled zdá. Nadšencům, kteří obdivovali umění Kelleth Cuthbertové objevit se vždy ve správnou chvíli na správném místě, zatnula tipec oblíbená herečka Jamie Lee Curtis. Ta totiž odhalila, že na pozadí Fiji Water Girl je podvod s nastrčeným fotografem, který se vždy natočil tak, aby hosteska byla v záběru vidět.

Fiji Water Girl ukradla slávu dokonce i herečce Nicole Kidman.

Fiji Water Girl ukradla slávu dokonce i herečce Nicole Kidman.

„Můj manžel, který moc nesleduje internetové stránky o showbyznysu, si mě teď všiml na webu CNN. Já jsem se speciálně vyhýbala zcela očividné propagaci společností Fiji a Moët, kdy mladé slečny s podnosy naplněnými jejich zbožím stály natočené na speciálně určený fotoaparát,“ napsala Lee Curtis na svůj Instagram.

Herečka Jamie Lee Curtis prozradila, jak to bylo ve skutečnosti s Fiji Water...

Herečka Jamie Lee Curtis prozradila, jak to bylo ve skutečnosti s Fiji Water Girl.

Sama přidala fotografii, na níž je zachycena s Fiji Water Girl v pozadí. A rozčílila se nad tím, že ačkoliv se právě takové fotce chtěla vyhnout, nakonec i ona nechtěně udělala společnosti na výrobu vody reklamu.

„Věděla jsem, proč tam ten fotograf byl, takže jsem odstoupila stranou a nahlas jsem řekla, že nikomu nechci dělat reklamu. I úhel na fotce ukazuje, že jsem od ní odešla, aby nestála za mnou, a přesto se to stalo. Sponzoři musí mít od lidí souhlas, aby je mohli fotit s jejich produkty,“ postěžovala si herečka.

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 23:31 9. května 2019. Anketa je uzavřena.

 • Haha
  15
 • Tvl
  8
 • Trapas
  7
 • Sladký
  6
 • Super
  5
 • Cože
  5
Komentáře