Slova zraněného Honzy Musila: Nefungují mi nohy, možná skončím na vozíku!

Honza Musil vyděsil fanoušky nejnovější informací o zdravotním stavu. Hrozí mu, že skončí na vozíku! | foto: Instagram, koláž Expresu

Už od Vánoc leží oblíbený moderátor Honza Musil na jednotce intenzivní péče, kam ho poslal vážný úraz po pádu ze žebříku. Fanoušci od té doby s napětím hltají každou informaci, kterou o svém stavu poskytne. Ta nejnovější bohužel nezní vůbec dobře. Musil se nechal slyšet, že mu v současné chvíli vůbec nefungují nohy a dost možná skončí na invalidním vozíku!

Moderátor Honza Musil se vážně zranil 21. prosince, kdy v garáži svého domu spadl ze žebříku. Okamžitě musel být převezen do nemocnice, kde lékaři odhalili zlomeninu páteře, propíchnutou plíci a devět zlomených žeber.

Fanoušci se od začátku strachují, zda Musil po vážném poranění páteře bude vůbec schopen chodit. A právě tyto obavy nyní potvrdil i on sám. V rozhovoru pro týdeník Sedmička promluvil o tom, jak vážné dopady úraz má.

„Momentálně si vůbec nemůžu sednout, a to nemluvím o tom, že mi nefungují nohy,“ říká moderátor, který ale zároveň veřejnost prostřednictvím sociálních sítí ujišťuje, že se má každým dnem lépe.

Skončí na vozíku?

Co ale děsí možná vůbec nejvíc, je to, že není jisté, zda se Musil na vlastní nohy ještě vůbec někdy postaví. Podle něj totiž reálně hrozí varianta, že skončí upoután na invalidní vozík!

Honza Musil se snaží být optimistou, jeho vyhlídky ale příliš pozitivní nejsou.

Honza Musil se snaží být optimistou, jeho vyhlídky ale příliš pozitivní nejsou.

„Není žádná nadsázka, že skončím na vozíčku. Ono to může vypadat, že to bude dobrý, ale to, že se třeba člověk časem postaví, když se drží nějaké tyče, ještě neznamená, že se rozejde,“ popisuje moderátor, který si prý z osudného večera, kdy se mu nehoda stala, nic nepamatuje.

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 13:43 11. května 2019. Anketa je uzavřena.

 • Tvl
  390
 • Cože
  85
 • Super
  44
 • Trapas
  33
 • Haha
  27
 • Sladký
  27
Komentáře