Vážně zraněný Musil poslal vzkaz z nemocnice: Ani nevím, jestli venku padá sníh!

Honza Musil (51) utrpěl jen krátce před Vánoci vážný úraz a jeho fanoušci jsou jako na trní. Není se čemu divit, oblíbený moderátor má po vážném pádu zlomenou páteř a devět žeber, propíchl si plíci a nyní už bezmála druhý týden leží na jednotce intenzivní péče, přičemž není vůbec jisté, zda se ještě někdy postaví na nohy. On sám je ale zjevně optimista a fanoušky z nemocničního lůžka zásobuje dojemnými vzkazy. „Ani nevidím, jestli dnes padá sníh, nebo zatím ne. Ale vím, že vám chci ještě jednou moc poděkovat,“ napsal například dnes ráno!

Mimořádně vážná zranění si moderátor Jan Musil přivodil právě ve chvíli, kdy se ve svém domě připravoval na Štědrý den.

„Honza šel pro květináč, protože dostal vánoční růži. Musel vylézt do patra a ve chvíli, kdy byl na žebříku, mu to podjelo a spadl,“ popsal pro magazín Sedmička Honzův manžel Jakub.

Diagnóza zněla krutě: zlomená páteř i devět žeber a propíchnutá plíce. Od 21. prosince, kdy k události došlo, leží moderátor televize Barrandov na jednotce intenzivní péče. Palčivou otázkou nyní podle manžela Jakuba je, zda se Musil dokáže znovu postavit na vlastní nohy, což při zlomenině páteře vůbec není jisté.

Honza Musil měl utrpět velice vážné zranění.

Honza Musil měl utrpět velice vážné zranění.

Samotný Honza je ale zjevně plný optimismu. Od včerejšího dne, kdy jeho stav vyšel najevo, zásobuje fanoušky dojemnými vzkazy, v nichž jim především děkuje za podporu. A že jí není málo, komentáře pod jedním z jeho statusů se už počítají na tisícovky.

„Krásný večer, moji milí. Moc vám všem děkuji za podporu, milá přání jak na Instagramu, tak na Facebooku. Jste zlatí, že posíláte tolik pozitivní energie! Děkuji za ni vám všem. Je přede mnou dlouhá cesta, ale já věřím, že jak bude pryč to prvotní, půjde to! Držte mi prosím pěsti,“ vzkázal Honza už včera večer na Facebooku.

Honza Musil poslal emotivní vzkaz svým fanouškům.

Honza Musil poslal emotivní vzkaz svým fanouškům.

A v podobném duchu se ozval také dnes ráno. Znovu svým příznivcům poděkoval za podporu a všechny ujistil, že uplynulou noc zvládl bez problému.

„Hezké ráno. Ani nevidím, jestli dnes padá sníh, nebo zatím ne. Ale vím, že vám chci ještě jednou moc poděkovat. Neuvěřitelná spousta je vás všech, kteří na mě myslí, drží palce nebo pěsti. Děkuju! Noc byla vcelku klidná, ale já se vždy těším až se rozední! Tak tedy hezký den a já se zase ozvu,“ vzkazuje moderátor známý například pro svoje emotivní výstupy před kamerou.

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 9:39 3. května 2019. Anketa je uzavřena.

 • Super
  27
 • Trapas
  14
 • Tvl
  11
 • Haha
  10
 • Sladký
  9
 • Cože
  7
Komentáře

Mohlo by vás zajímat