Propíchnutá plíce, zlomená žebra a páteř! Moderátor Honza Musil měl utrpět vážný úraz

Na tyhle vánoční svátky moderátor Jan Musil (51) rozhodně nezapomene! Místo aby si užíval klidu a míru, strávil Štědrý den i Silvestr v nemocnici. Podle slov Musilova manžela Jakuba měl utrpět velice vážný úraz při naprosto banální činnosti. „Zlomil si páteř, devět žeber a propíchl plíci,“ řekl pro magazín Sedmička Honzův manžel Jakub.

K vážnému zranění mělo dojít 21. prosince v garáži. „Honza šel pro květináč, protože dostal vánoční růži. Musel vylézt do patra a ve chvíli, kdy byl na žebříku, mu to podjelo a spadl,“ popsal incident Musilův manžel Jakub.

„Zlomil si páteř, devět žeber a propíchl plíci,“ dodal dále manžel hvězdy televize Barrandov. Musil má prý za sebou už operaci rozdrcených obratlů, stále ale zůstává na lůžku.

Jako první museli lékaři vyřešit problémy s dýcháním, teď Musila čeká druhá fáze léčby. Musí se pomalu postavit na vlastní nohy, což nebude vůbec tak lehké, jak to na první pohled možná vypadá.

„Bude to běh na dlouhou trať, čeká ho náročná rehabilitace. Přejeme si, aby normálně chodil, což ale u poranění páteře nikdy nikdo neví,“ řekl dále Musilův manžel, který neztrácí optimismus.

Sám moderátor původně o svém zdravotním stavu nechtěl veřejnost informovat. Dnes ale na svůj Facebook umístil sáhodlouhý status a také odkaz na článek v magazínu Sedmička.

„Jsou věci, které sdělovat nechcete, protože prostě ničemu neslouží. Zvlášť v době těch nejkrásnějších svátků,“ vysvětlil Musil, který u svých fanoušků vzbudil podezření, že není něco v pořádku, tím, že dlouho nekomunikoval na sociálních sítích, což u něj není obvyklé.

Honza Musil prý už ale tuší, že je léčba na dobré cestě, a tak se rozhodl své fanoušky o zdravotním stavu informovat.

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 12:59 2. května 2019. Anketa je uzavřena.

 • Tvl
  34
 • Super
  26
 • Cože
  20
 • Haha
  12
 • Sladký
  11
 • Trapas
  9
Komentáře