Rodinná tragédie Honzy Musila: Zemřela mu v jeden den sestra a její muž

Hodně těžké chvíle si teď prožívá populární moderátor Honza Musil (50). Hvězda televizního pořadu Nebezpečné vztahy totiž během jednoho dne přišla o dva rodinné příslušníky. Nejdříve Musilovi zemřela sestra a krátce poté i její manžel.

Honza Musil se o tragédii v rodině dozvěděl zrovna, když byl se svým přítelem na dovolené ve Španělsku, konkrétně v Barceloně.

„Sestra byla nemocná, to jsme věděli už dlouho. Zemřela a její manžel to nezvládl. Dostal infarkt,“ přiznal známý moderátor pro server Blesk.cz.

„Je to šílená událost, jsme z toho všichni otřesení. Je to hrozné,“ dodal dále smutný moderátor. Server Blesk.cz informuje o tom, že Musilova sestra se léčila s rakovinou.

Pár slov ohledně tragédie Musil pustil do světa i skrz svůj profil na Facebooku. Na sociální síti zveřejnil text, který věnoval své zesnulé sestře a jejímu manželovi.

„Jsou věci, které si člověk nepřipouští a které oddaluje. To, že vám odchází jeden z nejbližších lidí na nemoc, těžko vstřebáváte... Jakmile odejde, řeknete si v duchu, že je vysvobozen. Nenapadne vás ale, že pár hodin po něm odejde i jeho druhá polovina. Hrozně to bolí,“ truchlí Musil.


„Irenko a Mirku, milujte se i v nebi, kam vás symbolicky odnáší tento španělský pták... s naší tichou vzpomínkou,“ napsal k tragédii moderátor zase na svém Instagramu.

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 15:59 čtvrtek 2. srpna 2018. Anketa je uzavřena.

 • Tvl
  41
 • Super
  16
 • Trapas
  16
 • Haha
  14
 • Cože
  13
 • Sladký
  10
Komentáře