Středa 17. dubna 2024, svátek má Rudolf

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Moderátoři Ceny Anděl: V Honzovi Dědkovi a Ivaně Kulhánkové vidíme potenciál!

  Už brzy se můžeme těšit na vyhlášení hudebních cen Anděl. Slavnostní ceremoniál se se koná 30. března v pražském O2 universu. Večerem provedou rovnou dva moderátoři Ivana „Fancy“ Kulhánková a Honza Dědek.

  Oba moderátoři jsou profesionály ve svém oboru a zároveň jsou s hudebním prostředím úzce spojeni, Honzu Dědka známe hlavně z jeho talk show 7 pádů Honzy Dědka, k hudbě má ale velice blízko, dříve působil hlavně jako hudební novinář a publicita.

  Ivana „Fancy“ Kulhánková je influencerka, moderátorka, hudbě se aktivně věnovala také jako zpěvačka a DJka a je pověstná svými rozsáhlými hudebními znalostmi. Nyní působí jako moderátorka na televizi Óčko a v rádiu Evropa 2.

  Za necelé dva týdny uslyšíš naživo nejen tyhle dva… živě vystoupí také @mcgey !

  V rámci večera se představí i kapely J.A.R., Jelen a Hradišťan, zpěváci Ben Cristovao, Sofian Medjmedj nebo Marcell, operní pěvec Adam Plachetka s Ondřejem Havelkou a jeho Melody Makers nebo zpěvačka Anna K.
  … a tohle stále není vše!

  Chceš to zažít naživo? Už jen týden můžeš hlasovat v Coca-Cola Ceně fanoušků a vyhrát poslední dvě VIP vstupenky. ✨ A pár posledních míst můžeš ulovit také v sítích Ticketmaster a Ticketportal - vše najdeš v našem biu a na webu andelceny.cz

  17. března 2024 v 18:37, příspěvek archivován: 27. března 2024 v 15:10

  „V oslovení této moderátorské dvojice vidíme velký potenciál, mimo jiné v jejich mnohostrannosti a profesionalitě. Jsme přesvědčení, že se budou Honza a Ivana výborně doplňovat a že se nám díky nim podaří uchopit celý večer, nejen co se moderace týká, pro diváky atraktivně, zábavně a zároveň důstojně tak, jak se na Ceny Anděl patří,“ uvedla Lucie Hájková z pořádající společnosti.

  Členové České hudební akademie začali hlasovat v prvním kole 33. ročníku Cen Anděl Coca-Cola 2024. Slavnostní ceremoniál se bude konat v sobotu v pražském O2 universu.

  Fotogalerie