Nejbohatší české holky na Instagramu: Podívejte se, jak si žijí!

Holky, které vládnou instagramu. | foto: Instagram

Jsou mladé, krásné, bohaté a žijí pohádkovým životem. Představujeme vám čtyři holky, které vládnou českému instagramu!

Instagram. Není nutno ho nijak dlouze představovat. Sociální síť, na které sdílíte obrázky se svými přáteli, se během chvíle proměnila v přehlídku posh lidí.

My vám přinášíme čtyři holky, které mu vládnou nejen díky svému bohatství a luxusu, ale také vyprseným příspěvkům!

1. Nela Slováková (@nelaslovakova)

Stejně jako Instagram, ani Nelu není třeba příliš představovat. Byla totiž účastnicí kontroverzní show Hotel Paradise. A nejen díky ní si získala přes 48 tisíc followerů. Její příspěvky se zaměřují na drahé dovolené, ještě dražší auta, její tělo a nejlíp všechno dohromady!

Nela Slováková.

2. Dominika Myslivcová (@dominikamyslivcova)

Národem nesnášená a muži milovaná blondýnka si na Instagramu jede své. Nejen, že absolutně neřeší, co si o ní lidé myslí, ale také ráda ukáže víc, než je slušné. Je vám tak asi jasné, že její účet nebude plný fotek ze školy, se sourozenci a ani s babičkou.

Dominika Myslivcová.

3. Nelina Holanová (@neliholan)

Ač je Nela mediálně neznámá dívka, na Instagramu ji lidé znají. Hlavně jako holku, co má vše, na co si ukáže. Drahá auta, dárky, dovolené a oblečení. To všechno jí její followeři mohou závidět. Narozdíl od výše zmíněných holek studuje a váží si luxusního života, o němž ví, že by jej bez rodičů neměla.

Nela Holanová.

4. Barbora Ondráčková (@fashioninmysoul)

Teprve devatenáctiletá studentka a blogerka Bára Ondráčková má na svém účtu něco přes 157 tisíc lidí. Ti se zamilovali nejen do jejího stylu života, ale také oblékání. Pro Báru navíc není problém být jeden den v Paříži a druhý trávit v prosluněném Miami. Fotky, na kterých nechybí drahé kabelky a postřehy z dovolených, jsou také doplněny o outfity, kterými Bára obohacuje své čtenáře blogu.

Bára ráda nakupuje.

A co vy? Znáte další bohaté holky na instagramu?

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 7:00 24. ledna 2016. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  720
 • Tvl
  271
 • Cože
  108
 • Super
  79
 • Haha
  74
 • Sladký
  61
Komentáře