Úterý 2. června 2020, svátek má Jarmil
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • jít naiDNES.cz

  Proti Slovákové mám trumfů dost, její právník mě nekontaktoval, říká správkyně „Hleny Slevákové“

  Správkyně ironizující stránky proti Nele Slovákové chce, aby podnikatelka uznala svou chybu. | foto: Instagram

  Stále nejmenovaná správkyně ironizující stránky „Hlena Sleváková“, která odhaluje podnikatelské praktiky hvězdičky z reality show Hotel Paradise Nely Slovákové (30), poskytla Expresu rozhovor, jak se celá kauza ohledně roušek s aktivním stříbrem a dezinfekčních gelů z Maroka vyvíjí. Jestli už by nebylo načase přestat, když se o rodačku z Brna začala zajímat ČOI a policie. Jaké jsou teď její záměry?

  Když se strhla lavina strachu kvůli šíření koronaviru, začal nouzový stav a lidé se báli o své zdraví, podnikatelka Nela Slováková neváhala a začala prodávat za skoro 300 korun roušky s údajným zázrakem, a to aktivním stříbrem. Lidi také „pobláznila“ dezinfekcí na ruce, již ještě neměla na skladě, ale chtěla za ni 500 korun.

  Proti jejímu stylu podnikání se začalo mnoho lidí ohrazovat, brněnská hvězdička najednou v jejich očích nebyla za žádnou hvězdu, ale za „koronašmejdku“, která se chce přiživit na strachu jiných.

  Toho se chytla i zatím neznámá žena, jež vede úspěšnou stránku „Hlena Sleváková“, kde odkrývá detaily podnikání této blondýnky, která tolik ráda „prodává“ své tělo na Instagramu. 

  Jaké trumfy máte ještě proti Nele Slovákové?

  Troufnu si říct, že trumfů mám dostatek. Otázkou je, zda je všechny použiji, zda to bude nutné, nebo se situace až natolik vyostří. Vzhledem k aroganci a chování v minulosti si paní podnikatelka bohužel nadělala za svůj život spoustu nepřátel, spoustě lidí ublížila a ti byli nadšeni, že mi na ni mohou donést pikantnosti. Z čehož upřímně nejsem kolikrát nadšena, protože to není úplně příjemné čtení. Samozřejmě se snažím osobní rovinu jejího života na profil netahat, pokud to úzce nesouvisí s podnikáním, případně tím nesleduji vedlejší záměr. 

  Nela Slováková má opět co vysvětlovat.

  Nela Slováková má opět co vysvětlovat.

  Znáte firmu, která šila roušky pro Nelu? 

  Podle mých informací by tou firmou měl být Odex Vracov. Pokud jsou tyto informace správné, je velice zajímavý kontrast mezi pořizovací cenou jednoho kusu roušky a prodejní cenou v e-shopu. To je skutečně dobročinnost, jak má být.

  Kolik se vám ozvalo nespokojených zákazníků? 

  Nespokojených zákazníků se ozvaly bez nadsázky stovky. A každý den přibývají. Což je jednou z motivací, proč pokračuji dál. 

  S čím se nejčastěji ozývají? 

  Aktuálně řeší gely a roušky. Přesněji řečeno nevrácené peníze za ně. Nechápu, jakým stylem paní podnikatelka postupuje, ale vzhledem k časové lhůtě u každého storna by měla zvolit systém rychlejší a efektivnější. Zákazníci se rozčilují i kvůli tomu, že je jim zboží zaslané i přes storno, je tak zbytečně zatížena PPL. Což paní podnikatelka omluvila slovy, že je to přece jejich práce. Velmi ohleduplné, když vezmeme v potaz to, že mají práci navíc pouze kvůli její neschopnosti zorganizovat si práci. Stále se objevují zákazníci i z minulosti. Některé příběhy se opakují, některým by člověk nevěřil, kdyby neviděl screeny komunikace.

  Jak dlouho budete stránku dělat? 

  Stránku budu vést do té doby, dokud bude třeba, dokud to bude mít smysl. 

  Jedna ze čtenářek Expresu si koupila jednodílné plavky od Nely Slovákové....

  Nela nezažívá zrovna nejlepší období svého života.

  Co je nyní cílem? 

  Cíl se od počátku nijak nezměnil. Primárně vrácení všech peněz oklamaným zákazníkům. A po událostech posledních dní i prodaného zboží. Přijde mi absolutně neslýchané, aby s klidem dále nabízela své roušky jakožto certifikované, když déle než měsíc nebyla schopna žádný takový platný doklad předložit. A jelikož je kauza teď trochu klidnější, využíváme stránku v mezičase pro aukce handmade výrobků, jejichž výtěžek putuje na dobročinné účely.

  Ozval se vám právník Slovákové?

  Nikdo mě zatím nekontaktoval.

  Šla byste do hromadné žaloby? 

  Samozřejmě.

  Teď se budete pouštět do charity? 

  Jak jsem již uvedla, přijde mi to jako rozumné využití času, kdy se nic zajímavého neděje a víceméně se pouze čeká na další kroky jednotlivých úřadů. Jinak stále platí má původní slova, po skončení kauzy účet předám nějaké dobročinné organizaci a nebudu se na jeho správě nadále podílet.

  Fotogalerie

  Virus se mění pod rukama. Přírodní izoláty se tak nechovají, vysvětluje Peková

  Premium Do povědomí širší veřejnosti se molekulární bioložka a viroložka Soňa Peková z laboratoře Tilia dostala pro své neshody...

  Xaver: Klobouk dolů před Klausem. V ČRo zůstávám, spory s ČT házím do jímky

  Premium Ve středu ho poslanci zvolili do Rady České televize. Přesto, že spolu s ním byli zvoleni i Hana Lipovská a Pavel...

  Prezidentova nemoc. Neuropatie je tichá epidemie moderní doby, říká lékař

  Premium Brnění nohou, mravenčení, vrávoravá chůze, zakopávání a pády, ale i krutá bolest chodidel. To je hrubý výčet příznaků...

  Komentáře

  Mohlo by vás zajímat

  Vezmeme vás na titulní stranu
  Úterý 2. června 2020, svátek má Jarmil
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • jít naiDNES.cz