Úterý 21. ledna 2025, svátek má Běla
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

  • Zprávy
  • Celebrity
  • Jen pro muže
  • Sport
  • Video
  • Podcasty
  • Antiyoutuber
  • jít naiDNES.cz

    Má úspěch Radka Kašpárka i stinné stránky? Těšil se na kolegy, ti se teď dlouho neozvali

    Má úspěch Radka Kašpárka i stinné stránky? Těšil se na kolegy, ti se teď dlouho neozvali
    Radek Kašpárek (43), Přemek Forejt (37) a Jan Punčochář (45) platili za nerozlučné trio, teď ale dlouho nebyli spolu vidět. Stalo se něco?
      18:41

    Trojice šéfkuchařů ve složení Radek Kašpárek, Přemek Forejt a Jan Punčochář se divákům poprvé představila ve třetí sérii show MasterChef před pěti lety. A když pak spolu začali natáčet ještě pořad Souboj na talíři, působili jako absolutně nerozlučná parta. Jenže teď to vypadá, že kamarádství odzvonilo! Jako by Forejt s Punčochářem neunesli, že Kašpárek dokáže na obrazovkách zazářit i sólo...Radek Kašpárek je již od konce srpna tváří nové kuchařské soutěže Hell’s Kitchen, která běží na Nově. Jak se ovšem svěřil webu eXtra.cz, jeho kolegové se mu od té doby vůbec neozvali a nemá od nich na tuto show vůbec žádný ohlas.

    „S klukama jsme se ještě nepotkali, ale určitě to budeme probírat na našem společném prvním setkání,“ prozradil. Přitom jemu samému na začátku natáčení Přemek s Honzou chyběli. „Když jsem šel do prvního dílu a v šatně jsem se převlékal sám, tak to bylo divné, tam jsem byl zvyklý na kluky,“ posteskl si.

    A také si nenechal ujít jejich pořad Ledničko, vyprávěj!, který se od začátku listopadu vysílá každou neděli na již zmiňované televizní stanici. „Já jsem se na to podíval a je to perfektní,“ pochválil je.

    Co se mezi ním a zbytkem tria stalo? Radek už loni chyběl ve třetí řadě Souboje na talíři, kde se objevili jen Forejt s Punčochářem. Spolumajitel michelinské restaurace Field neměl na natáčení čas, protože rozjížděl svůj nový podnik s názvem 420, který otevřel loni v prosinci na pražském Staroměstském náměstí a nyní je hvězdou formátu Hell’s Kitchen.

    Fotogalerie