Středa 28. února 2024, svátek má Lumír

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Helena Vondráčková zbořila Slavíky! Co řekla o své show a kdo ji velmi potěšil?

  Helena Vondráčková (76) se po patnácti letech objevila na Slavících a bezesporu se postarala o největší show večera. „Neměla jsem to vůbec v úmyslu,“ smála se česká legendární zpěvačka, která Expresu přiznala, že před galavečerem měla poměrně velkou trému. Jak dlouho se na své velkolepé vystoupení připravovala?

  Vondráčková předvedla nejlepší show

  Helena Vondráčková (76) příjemně překvapila všechny přítomné hosty i diváky, když se se po patnácti letech objevila na Slavících. Legendární zpěvačka zahájila svůj pěvecký set písní z filmu Noc na Karlštejně. Následovaly hity jako Vzhůru k výškám, Sladké mámení, Dlouhá noc či Já půjdu dál.

  „Připravovala jsem se docela dlouho, protože nejdříve jsme museli vyrobit zkrácené základy pro tu směs. Pak jsem se musela trošku naučit, abych nezpívala celou písničku,“ svěřila se Expresu populární zpěvačka.

  „A největší problém mi dělal vstup před Dlouhou nocí, kdy jsem oznamovala, že oslavím 60 let na scéně O2 arenou a v den mých narozenin,“ doplnila Helena, jež si po famózním vystoupení zcela zaslouženě vysloužila potlesk vestoje. Ke konci večera se od Leoše Mareše dozvěděla, že svůj koncert k oslavě 60 let na scéně vyprodala za neskutečných 55 minut.

  „Ne, ale to si děláš legraci. Ale to není možný,“ řekla nevěřícně Helena a poté se začala radovat přímo na pódiu. „Vypadá to, že budou koncerty dva. Datum druhého koncertu bude včas oznámeno,“ sdělila Expresu Vondráčková.

  Helena Vondráčková

  K tomu všemu vypadala ve zlatém kompletu úchvatně. Helena je v 76 letech skutečně ve skvělé formě a nabitá energií. „Jsem šikovná,“ prozradila Expresu svůj recept na mladistvého ducha Vondráčková, která se na galavečeru potkala i se svým hereckým a pěveckým kolegou Václavem Neckářem (80).

  S legendárním umělcem, jenž byl na závěr galavečera uveden do Síně slávy, Helena Vondráčková před 55 lety natočila pohádku Šíleně smutná princezna, na kterou zpěvačka prý ráda kouká dodnes.

  „Přišel mě pozdravit do šatny, což mě potěšilo. A těší mě i to, že 24. prosince odpoledne tato krásná pohádka zase zazní,“ dodala na závěr Helena Vondráčková.

  Helena Vondráčková vypadala úchvatně

  Fotogalerie

  Vybrali jsme pro vás

  VIDEO: Střílej po mně! Kameraman natočil téměř celý útok v centru Prahy

  Premium Ve čtvrtek zemřelo rukou střelce Davida K. 14 obětí, 25 lidí je zraněných, z toho deset lidí těžce. Jedním z prvních na...

  Máma ji dala do pasťáku, je na pervitinu a šlape. Elišku čekají Vánoce na ulici

  Premium Noční Smíchov. Na zádech růžový batoh, v ruce svítící balónek, vánoční LED svíčky na baterky kolem krku. Vypadá na...

  Test světlých lahvových ležáků: I dobré pivo zestárne v obchodě mnohem rychleji

  Premium Ležáky z hypermarketů zklamaly. Jestli si chcete pochutnat, běžte do hospody. Sudová piva totiž dopadla před časem...