jít naiDNES.cz

Co říká Helena Třeštíková na obviňující slova Katky? Šlo jí jenom o prachy!

Helena Třeštíková se Katce dlouhé roky snažila pomoct. | foto: Profimedia.cz

Katka Bradáčová z nejznámějšího časosběrného dokumentu Heleny Třeštíkové se podle svých slov cítí být slavnou režisérkou podvedená. Prý nečekala, že bude mít dílo takový dosah a navíc po jeho odvysílání údajně skončila v blázinci. Nyní promluvila i sama Třeštíková, podle které jde Katce jenom o peníze!

Ve velmi otevřeném rozhovoru pro Extra.cz se Katka Bradáčová nechala slyšet, že ze smlouvy, kterou má s Helenou Třeštíkovou podepsanou, nebylo zřejmé, že bude dílo vydané na DVD. Prý se po natáčení zhroutila, skončila v blázinci a nyní ji lidi na ulici bijí, fyzicky na ni útočí, protože je feťák. I proto se cítí být Třeštíkovou podvedená a nemá pro ni mnoho hezkých slov.

Sama dokumentaristka ví, v čem tkví hlavní problém. Prý je na ni naštvaná kvůli tomu, že jí odmítla dát peníze na drogy.

Její slova mě mrzí, protože ona dost dobře věděla, co natáčení obnáší. Já jsem žádná naše pravidla neporušila. Ona naopak naši spolupráci po celou dobu hodnotila velmi pozitivně. Dokonce mi říkala, že díky dokumentu jí začalo pomáhat mnoho lidí. Její dnešní póza mě velmi mrzí, ale necítím se, že bych ji podvedla. Spíš naopak. Myslím si, že jsem dělala, co jsem mohla,“ svěřila se nám exkluzivně Třeštíková, která byla s Katkou po natáčení dlouho v kontaktu.

Katka se pokoušela několikrát vrátit do normálního života. Nepovedlo se.

Katka se pokoušela několikrát vrátit do normálního života. Nepovedlo se.

Ten se přerušil až před rokem. „Ona mi volala, že je v krizi. Prý je na Florenci a někdo jí chce ublížit. Já jsem v tu chvíli byla mimo Prahu, ale cítila jsem, že to je špatné. Proto jsem volala jedné protidrogové terapeutce, kterou jsem donutila, aby všeho nechala a běžela tam. Když tam dorazila, zjistila, že se nic neděje. Katka chtěla jenom prachy na drogy, tak mi bylo doporučeno, abych na tyto její řeči nereagovala, protože je to stále stejná písnička,“ rozohnila se režisérka.

Tvrdé drogy Katku dostaly až na dno.

Tvrdé drogy Katku dostaly až na dno.

Vždycky, když jsme se viděly, chtěla po mně peníze. Jednou to bylo pro mámu, jindy pro dítě. Můžu si o tom myslet své, co s těmi penězi dělala. Nerozporovala jsem to. Snažila jsem se jí pomoct, jak to šlo. Tehdy mě ale strašně naštvala, protože jsem kvůli ní do toho zatáhla dalšího člověka. Takže jsem jí napsala naštvanou SMS a od té doby nejsme v kontaktu,“ přiznala se nám režisérka, která sama na Katku kontakt nemá.

S ní to bylo komplikované. Její mobil byl velmi dočasný. Vždy ho v krizi prodala, pak měla jiné číslo. Takže jsem její číslo měla vždy, když se mi ozvala ona,“ vysvětlila Třeštíková, podle které jde o velmi smutný příběh kdysi krásné dívky.

Snažila jsem se jí pomáhat, co to šlo. Bohužel se to nepovedlo,“ uzavřela.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 0:01 11. prosince 2017. Anketa je uzavřena.

 • Super
  45
 • Cože
  27
 • Tvl
  27
 • Trapas
  20
 • Haha
  12
 • Sladký
  11
Komentáře

Mohlo by vás zajímat