Helena Houdová pochválila Expres a pak se strhla extáze. Chcete vědět proč?

Helena Houdová vyrazila do Los Angeles. | foto: koláž expres

Helena Houdová (39) je na své tři děti sama. Cestuje s nimi po všech koutech světa, učí je, hraje si s nimi, vaří jim, šatí je a baví. I když o nich tvrdí, že jsou to její nejlepší životní průvodci, nepopírá, že jí smečka dává zabrat. Možná proto byla v extázi z toho, že konečně vycestovala bez nich!

Helena Houdová ve Stories na Instagramu poděkovala za poslední článek, který o ní Expres.cz napsal. Ve stejném příspěvku pak sdílela modelka radost! 

Radost z toho, že se po dlouhé době vydala někam zcela sama, tedy bez dětí! „Jedu bez dětí, wow!“ říká blondýnka v příspěvku, který natáčela v letadle. 

Aby alternativní modelka ukázala, že mluví pravdu, zabrala kamerou sedadla ve svém okolí. „Ani jedno dítě kolem, ani  jedno! Wow, ano, jsem z toho na větvi!“ jásá Houdová. 

„Jedu do Los Angeles! Wow!“ neskrývá radost z toho, že děti nechala na hlídání a sama si jede povyrazit. Není divu, že je z toho tak nadšená, mít tři děti, to není nic pro začátečníky!

Helena Houdová je na své tři děti od rozvodu s indickým podnikatelem Omarem Amanatem (46) sama. Odstěhovala se z Ameriky a dala se na kočovný život. Na chvíli se s dětmi usadila v Austrálii, pak na Bali. 

Kočováním to ale zdaleka nekončí!

Její život totiž nápadně připomíná americkou road movie Tohle je náš svět, kde Viggo Mortensen hraje otce šesti dětí, které nejenže vychovává uprostřed lesa, ale také své ratolesti nechává, aby se v podstatě samy vzdělávaly. 

Tzv. unschooling je vzdělávací metoda založená na zásadě, že sám vzdělávaný si určuje co, kdy a jak se naučí. 

Alternativní životní styl si kdysi špičková modelka pochvaluje, nicméně nepopírá, že je to občas náročné. 

„Zpočátku to bylo náročné. Nyní už je to trochu jednodušší, protože děti jsou poměrně dost samostatné. Mít sama tři děti je však samozřejmě záhul. Táhnu to, jak se dá,“ svěřila se Houdová v rozhovoru pro iDnes.cz. 

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat