Srazili vás energošmejdi na kolena? Houdová odpojila ČEZ a nabízí vlastní řešení

29. listopadu 2021
Trápí vás vysoké ceny elektřiny a náklady na vytápění? Nedosáhnete na kotlíkovou dotaci a o fotovoltaice si můžete nechat jenom zdát? Nezoufejte! Blýská se na lepší časy a navíc vás to nebude nic stát! Helena Láska Houdová (41) na vás na Bali intenzivně myslí a radí, jak se s dobou temna jednou provždy vypořádat. Navíc bez nutnosti platit přemrštěné zálohy a trnout, jestli člověk vyjde s výplatou nebo důchodem.

„To, co se děje, je jen temnota, která se bojí a hází sebou v záchvatu potřeby mít světlo pod kontrolou. Co se stane, když v temnotě rozsvítíme?“ zhodnotila aktuální stav věcí Helena Houdová, která přináší recept na drahé energie, alarmující ceny elektřiny i nedostatek světla, jímž lidé na podzim a v zimě obyčejně trpí.

„Vítám tě, temnoto. Tím, že tě přijímám a dovoluji si svítit, ztrácíš sílu. Jsi darem, který nám pomáhá probudit se z hypnózy falešných identit a nesmyslných autorit zvenčí,“ doplňuje balijská kněžka, která přináší zázračný a v mnoha ohledech revoluční recept na řešení současné krize.

„Dívám se do sebe a nacházím tam tebe. Podívej se do svého srdce. Jsi silná/silná. Jsi svobodná/svobodný. Jsi samotným zdrojem. Rozsviť se!“ radí Houdová, která slibuje hotové zázraky. Kam se hrabe společnost Bohemia Energy a jí podobní.

„Držím tu nejvyšší vizi lidstva a naší planety Země. Dívám se na sebe a nacházím lásku a soucítění s naší cestou. Nacházím svobodu a odvahu svítit sebe,“ překvapila bývalá modelka s tím, že každý musí začít hledat u sebe. Spoléhat se na smluvní dodavatele podle ní není řešení. 

Helena Houdová ukazuje, jak moc se máte rozsvítit.

Čím dříve to lidé pochopí, tím lépe pro ně. Do té doby se podle vnuknutí madam Heleny budou plácat v temnotě jako nudle v bandě. Přitom je to úplně zbytečné, dodává slavná kráska, která vyměnila pozemská pozlátka za příslib vesmírných nehmotných statků.

„To je způsob, jakým porazíme temnotu,“ dodává Houdová, zatímco manažeři ČEZ teď nemají klidné spaní, protože jim po krachu některých dodavatelů vyrostl nový, nečekaně silný a podceňovaný zdroj energie, který může ve finále vyřadit všechny jejich elektrárny, když na to přijde.

A co vy? Budete taky zářit s Helenou, nebo snad chcete svítit postaru?

Fotogalerie

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 11:24 úterý 29. března 2022. Anketa je uzavřena.

  • 90
  • 23
  • 16
  • 7
  • 6
  • 3
Komentáře