jít naiDNES.cz

Houdová nabízí masturbaci, orgasmus a menstruaci v jednom balíčku za 80 tisíc. Nevěříte?

Helena Houdová propaguje ezoterické kurzy pro ženy. | foto: koláž expres

Helena Houdová posouvá sexuální výchovu o další stupeň. Naposledy jsme informovali o tom, jak se z bývalé miss a modelky, která fotila pro nejluxusnější módní značky, stává divoženka, která tančí při měsíčku, žije s dětmi na Bali a chystá se na roli koučky posvátné sexuality. Houdová své ezoterické aktivity rozšiřuje a stala se součástí kurzů pro ženy za desetitisíce! V nabídce jsou vskutku zvláštní kurzy, jako je například orgasmická meditace či volná menstruace!

Bývalá královna krásy Helena Houdová prohlubuje své ezoterické působení. Nedávno se blonďatá kráska pochlubila tím, že se stala certifikovanou koučkou pro posvátnou sexualitu, lásku a vztahy. Což je zjednodušeně řečeno duchovnější a vědomější přístup k sexu.

Dnes Houdová, která žije i se svými dětmi na Bali, propaguje roční kurz pro ženy nazvaný Alchymie ženy.

Průvodkyně kurzu ženy láká na podporu ženství obecně a zavazuje se, že v rámci ročního programu s nimi probere témata, jakými jsou ženská cykličnost (to není jen menstruace, ale všechny fáze měsíce, během nichž se ženám mění jak hormony, tak i jejich nálady a zaměření), orgasmus a orgasmická meditace, vnitřní holčička (ženská obdoba tématu vnitřního dítěte, což je psychologický pojem), jóni (ženské přirození) či mateřství.

Helena Houdová na Instagramu na kurz upozorňuje. Právě teď totiž probíhají slevy! V nabídce jsou celkem tři balíčky: Standard, VIP a VIP prémium.

Zadarmo ani kuře nehrabe, proto i tady si ženy budou muset připlatit.

Ceník služeb ezoterických workshopů pro ženy.

Ceník služeb ezoterických workshopů pro ženy

Základní balíček je zlevněný z 10 290 na 4400 korun, balíček VIP stál původně 30 750, ale teď ho můžete mít „jen“ za 9800 korun. Na závěr to nejlepší: balíček VIP prémium nyní pořídíte za 24 500, zatímco v minulosti by vás tento kurz vyšel na 81 650 korun!

Není to zrovna málo, ale když jde o rozvoj ženskosti, peníze by měly jít stranou. V poslední době se však s podobně laděnými ezoterickými kurzy roztrhl pytel. 

Nikdo neříká, že jsou všechny špatné a vedou je samí podvodníci. Je to asi jako se vším, co můžete na trhu pořídit. Najdou se podvodníci, co poskytují produkty a služby pochybné kvality, ale i poctiví obchodníci.

Jak jde ale o ezoteriku, jsme na tenkém ledě. Stále častěji podobné služby poskytuje takřka kdokoliv, kdo slyší nějakou přednášku, na zoufalství ostatních si pak postaví svůj byznys.

Zvláště ženy jako zástupkyně toho něžnějšího a citlivějšího pohlaví se na podobné přednášky nejen rády hlásí, ale pochybné kurzy pochybné kvality i poskytují.

Je otázka, jestli to, co jim to přinese, má tu hodnotu. Víkendové workshopy za desetitisíce, jejichž součástí jsou přednášky, kterých je plný server YouTube a sociální sítě, si kupují často matky na rodičovské, ženy, jimž nefungují vztahy, ženy s traumaty apod.

V domnění, že jim to pomůže, rády za štěstí utratí klidně celou výplatu. Jenže na konci procesu bývá často akorát prázdná peněženka a štěstí střídá velké neštěstí.

Kde je ale kupec, tam je holt i prodejce. 

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat