jít naiDNES.cz

Potvrzeno! Houdová se rozvedla s miliardářem. Manžela vyměnila za chuďase

Peníze mu prý nedává ani její exmanžel Omar Amanat. | foto: Koláž Expresu

Když se na konci loňského roku provalil milenecký poměr někdejšího moderátora Snídaně s Novou Tomáše Novotného a české topmodelky Heleny Houdové, všichni mu vyčítali, že může za rozpad stabilní rodiny. Vše bylo ale jinak. Podle informací Expres.cz je totiž Houdová již přes rok rozvedená!

Láska jako z románu. Úspěšný moderátor se slibnou kariérou před sebou sekne s prací, nechá svou minulost za sebou a začne putovat po světe. Na konci světa se spřátelí s krásnou a úspěšnou topmodelkou a jejím zámožným manželem, kterému časem začnou nasazovat parohy. Přesně takto byl vykreslen milostný trojúhelník mezi Helenou Houdovou, otcem jejich dětí Omarem Amanatem a Tomášem Novotným.

Fotogalerie

Vše bylo ale údajně jinak.„V době, kdy se v Česku psalo, že se Helena a její manžel kvůli Tomášovi rozvádí, již dávno nebyli manželé,“ svěřil se nám zdroj z okolí slavného páru.

A ke krachu manželství mělo dojít již před nějakou dobou. „Rozvedeni jsou již přes rok. Helena a její exmanžel se ale stále přátelí, proto se často objevují na společných fotografiích a vypadá to divně,“dodal náš zdroj.

A komunikovat spolu musí už i kvůli svým třem dětem Darienovi, Daveedu Jakubovi a Deiae, které nyní Houdová nejspíš vychovává s Novotným. Otázkou ale zůstává, zda je kdy, protože ten stále cestuje po světě a žije trošku volnomyšlenkářským životem. A podle posledních informací se s Houdovou neměli vidět téměř tři měsíce. Je tak nasnadě otázka, zda jim vztah na dálku vydrží nebo ne.

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 12:43 pátek 22. července 2016. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  55
 • Cože
  39
 • Haha
  29
 • Tvl
  26
 • Super
  25
 • Sladký
  23
Komentáře