jít naiDNES.cz

Hrozivé proroctví Heleny Houdové: Z dětí budou autisté, 80 % populace skolí rakovina!

Helena Houdová se rozpovídala o budoucnosti planety Země. Pěkné věci nás podle ní nečekají. | foto: Facebook

Modelka Helena Houdová (36) se vždy zcela lišila od ostatních modelek. Tvrdě si stojí za zdravým životním stylem a nebojí se o problematice špatného stravování mluvit. Teď však přiletěla do Čech s vcelku děsivým proroctvím.

Modelka Helena Houdová se hned po finále České Miss rozhodla svůj obličej zaprodat zdravému životnímu stylu, charitě a záchraně planety.

Už v roce 1999 prohlašovala, že nenosí kožichy, nesouhlasí s jadernou energií a maso by do úst nedala. V té době byla za absolutního blázna, který neví, o čem mluví.

Helena Houdová se snaží žít v harmonii s přírodou.

Helena Houdová se snaží žít v harmonii s přírodou.

Teď se však z jejího životního stylu, který byl před lety pro mnohé nepochopený, stává pomalu, ale jistě trend. Lidé začínají řešit, co jedí, co je pro jejich tělo dobré a zda až moc neškodí planetě nebo zvířatům.

„Už je nás takových bláznů poměrně hodně, protože vidíme, že to, jak žijeme jako společnost, není udržitelné a podpalujeme pod sebou vlastní dům. Zemi,“ řekla velmi otevřeně v rozsáhlém rozhovoru pro Magazín DNES.

A ač je ráda, že o těchto věcech už mají lidé povědomí, myslí si, že na takovou změnu je už teď pozdě. Planetu jsme si podle jejích slov zničili a způsobili si mnoho chorob, na které v budoucnu umřeme.

Dokonce hodně brzy!

„Zničili jsme si kompletně matku Zemi a značí se to na našich tělech. Situace je zoufalá. V roce 2025 bude padesát procent dětí trpět autismem a osmdesát procent lidí bude mít v některé fázi života rakovinu,“ řekla velmi jistě své proroctví.

Došla k němu prý velmi jednoduše – jídlo, které nám je servírováno, je pro naše tělo chemikálií, která nás pomalu, ale jistě zabíjí.

„Nevím, kde lidi vzali přesvědčení, že je dobré pěstovat jídlo pomocí jedů, pesticidů, herbicidů atd. To nechápu. Mimochodem Světová zdravotnická organizace umístila zpracované maso do stejné skupiny karcinogenů jako cigarety a plutonium,“ dodala velmi striktně s tím, že pokud si tohle brzy nepřiznáme a neuvidíme realitu, brzy se celý systém zhroutí.

O svém názoru bude Houdová už tento víkend promlouvat na Raw festu, kde chce lidi seznámit s celou problematikou.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 12:15 30. září 2016. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  239
 • Super
  133
 • Tvl
  73
 • Haha
  49
 • Cože
  41
 • Sladký
  33
Premium

Tajemství zdraví je ukryto v mezilidských vztazích, tvrdí psycholog Ptáček

Jakým způsobem žijeme a přistupujeme ke svému okolí, máme vlastně z velké části předurčené. Ovlivnit nás může nejen...

Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Premium

Vémoly je mi líto. Bez něj bychom O2 arenu nevyprodali, říká šéf Oktagonu

Karlos Vémola a Attila Végh. První jmenovaný po dvou minutách padá v Oktagonu k zemi a píše tím další část příběhu,...

Komentáře