Je toho na mě moc, říká Houdová a viní fluoridy ze zatemnění třetího oka

19. října 2019
Bývalá modelka Helena Houdová (39) je známá mimo jiné tím, že své tři ratolesti neposílá do školy. Teď už chápeme proč. Tato éterická žínka v sobě snoubí hned několik profesí včetně psychologa, lékaře a vědce, tak proč by se její děti mučily v lavici. O své „znalosti“ se navíc neváhá podělit i s dalšími lidmi. Což z ní činí potenciálně velmi nebezpečnou osobu, protože její „učení“ může mezi neinformovanou veřejností nadělat pořádnou paseku.

Den co den Helena Houdová zásobuje sociální sítě svými postřehy, radami a sděleními. Poslední dobou se bohužel začala pouštět na dost tenký led. Začíná totiž mentorovat a fušovat do řemesla vědcům a odborníkům.

„Před pár dny mi vyběhla vzpomínka z dětství: Stojím ve své postýlce a okolo mě jsou bytosti. Bytosti, které nejsou lidé. Nebojím se,“ říká modelka.

Ale my ano, chce se dodat.

„Jen je toho na mě moc. Pamatujete si, když jsme za komunismu dostávali tablety fluoridu? Tehdy se věřilo, že ochraňuje zuby,“ vzpomíná Houdová.

Zřejmě jí uniklo, že se do zubních past přidává dodnes a že to asi nebude z estetického nebo kosmetického důvodu či proto, že to výrobce baví a že je prostě fajn dávat do past něco, co nemá smysl a účinek. 

„Je toho na mě moc?“ 

To říká žena, která nikdy nepracovala a o prázdninách „šoupla“ děti na několik týdnů k jejich indické babičce, aby mohla křepčit a nasávat divotvornou atmosféru na fesťáku v nevadské poušti?

„Dnes už díky vědě víme, že se také podílí na alzheimerovi a kalcifikuje mozkové tkáně, speciálně šišinku, epifýzu, tedy naše třetí oko, které je naším propojením s vědomím a intuicí,“ doplnila samozvaná „akademička“, která podle všeho už v dětství tušila víc a fluoridové tablety tajně strkala pod polštář a na rodiče i učitelky ve školce hrála komedii o tom, že tabletku způsobně spolkla.

Tím si „třetí oko“ uchránila. 

„Protože jsem už tehdy cítila, že moje vize nejsou vítány, že nezapadají do kolonky normální, že nejsem stejná jako moje rodiče,“ doplnila Houdová, která má neustále potřebu se vymezovat a dělat ze sebe lepšího člověka.

Neustále přímo i nepřímo zdůrazňuje, že ONA vidí i za roh a má schopnost věci vidět v jejich skutečné podstatě, bez obalu a balastu, v němž se lopotí a utápí drtivá většina „konzumního lidstva“.

Možná by bylo načase se vrátit do školy a doplnit si mezery ve vzdělání, než začne lékařům a vědcům fušovat do řemesla. Ohánět se „zaručenými informacemi“ je v tomto případě dost ošemetné. 

Co bude příště? Tažení do boje proti očkování? Hekání nad uhlíkovou stopou? Jakpak se asi Houdová dopravuje z Bali třeba do Kolumbie nebo USA? Plaví se na kánoi či na plachetnici čeká na příhodný vítr? 

Hm...

Fotogalerie

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 13:26 16. února 2020. Anketa je uzavřena.

  • 75
  • 45
  • 40
  • 35
  • 35
  • 33
Komentáře