Pondělí 26. října 2020, svátek má Erik
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • jít naiDNES.cz

  Láska Houdová pochopila fungování světa. Jídlo a voda jsou otravovány a lidé jsou programováni

  Stejně jako nepolevuje pandemie koronaviru, který někteří vnímají jako nový začátek a příležitost k tomu změnit svůj život, neztrácí svou (duchovní) sílu ani Helena Houdová (40). Zhejtila očkování, vakcíny, systém i vlády na celém světě, aby všechny uklidnila, že bůh je v každém z nás, v každém živém tvoru, rostlině i kameni. Ano, i v tom kameni, na němž nedávno seděla nahá. A nasávala. Sluneční paprsky a vesmírnou energii.

  „Rozhovor, kde první otázkou bylo, zda věřím v boha, jsem ještě nedělala. Věříte v boha?“ podivila se Helena Houdová na adresu rozhovoru pro časopis, který má být „tím nejlepším průvodcem na cestě ke šťastnému a spokojenému životu“.

  Pak se rozpovídala o tom, co všechno v životě zažila. Často šlo o věci mezi nebem a zemí, nad nimiž normálnímu smrtelníkovi zůstává rozum stát. Ne tak Heleně, ta vidí a zažívá věci, které jsou většině lidí utajeny. A když si k tomu sedne nahá na balijský útes tyčící se nad mořem, vidí ještě mnohem víc. Kam se na ni hrabou naše Kazi, Teta i Libuše.

  „Několikrát jsem si v životě prošla momentem jednoty, kdy jsem fyzicky byla propojená se vším a s ničím,“ nechala se slyšet bývalá modelka, která si už nějaký ten pátek říká Láska a na internetu nabízí kurzy Posvátná žena nebo Milenec bez hranic.

  „Zažila jsem si i smrt a pochopila, že není žádný začátek ani konec, jen transformace,“ říká v upoutávce k rozhovoru Houdová, jež snad blíže vysvětlí, kde a kdy se tyhle nadpozemsky zajímavé reje a transformace udály.

  Takhle to zavání spíše nadupanou psychedelickou jízdou na festivalu Burning Man v nevadské poušti, který se letos kvůli koronaviru bude konat jen virtuálně.

  „Bůh není oddělená entita od nás, božství je v nás, stejně jako v bytostech okolo, rostlinách, kamenech. To je moje prožívání boha. Skrze sebe, přírodu, lásku...,“ dodala Helena, která nepolevuje ve spirituální „nalejvárně“, po níž její sledující tolik baží.

  „Když jsi pochopil/a, že vakcíny mají v sobě toxické a nebezpečné látky, které ničí zdraví tvého dítěte proto, aby několik málo lidí a firem vydělalo víc peněz, neblázníš,“ napsala na sociální síť ve svém buditelském statusu.

  „Když jsi pochopil/a, že vlády tady nejsou od toho, aby tě ochránily, ale proto, aby sloužily těm několika málo na špičce, neblázníš. Když jsi pochopil/a, že jsi odmalička naprogramován/a na srovnávání se a soutěžení proti svým blízkým, lidstvu a celému světu tak, abys měl/a iluzi oddělení a nebezpečí a byl/a tak závislý/á na těch několika málo, neblázníš. Když jsi pochopil/a, že tvoje jídlo a voda jsou úmyslně otravovány jedy, pesticidy a fluoridem proto, abys byl/a nemocný/á a těch několik málo mohlo profitovat z prodeje pilulek, neblázníš,“ vysvětluje chod světa.

  Obula se dále do školství, systému a vůbec všeho, kde se „musí něco dělat“, aby bylo na koláče.

  Fotogalerie

  O čem sní tvůj e-mail?

  Šéfredaktor pro tebe každý čtvrtek vybere ty největší pecky a kauzy, které ti nesmí uniknout

  Po čtyřicítce žijeme na vypůjčený čas, říká lékař David Sedmera

  Premium Lidské tělo je velmi přesný a dokonalý mechanismus. V některých směrech až zázračný. Proč je však uspořádání těla...

  Jak vyležet ‚lehký covid‘. Praktičtí lékaři radí, jak na samoléčbu

  Premium Tak jako jiné virózy i obávaný covid-19, pokud zaútočí jen v mírné či střední síle, se musí doma prostě a jednoduše...

  Shromáždění vlastníků jsou kvůli pandemii v ohrožení. Právník radí, co dělat

  Premium Vyhlášení nouzového stavu komplikuje situaci společenstvím vlastníků bytových jednotek. Do konce roku musí totiž výbory...

  Komentáře

  Mohlo by vás zajímat

  Vezmeme vás na titulní stranu
  Pondělí 26. října 2020, svátek má Erik
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • jít naiDNES.cz