jít naiDNES.cz

„Magický“ střet s realitou. Houdová se vrátila z vesmírné diskotéky, jak teď bude fungovat?

Helena Houdová | foto: Instagram

Helena Houdová objela Spojené státy americké a Kolumbii, kde prožila krušné i krásné chvíle. Teď se vrátila zpátky do reality, kde vychovává své tři děti. Jestli doposud bylo všechno opojné a magické, teď bývalá modelka musí čistit ucpaný záchod a plnit potřeby dětí. Podle všech indicií Heleně také docházejí peníze.

Poslední měsíc cestovala po Americe a užívala si bez dětí, které byly u babiček. A tak ještě nedávno Helena Houdová psala o zázracích, které se jí v životě přihodily. O lásce, o hojnosti, kterou jí na festivalu Burning Man zajistili jiní (Houdová nedávno přiznala, že si nezaplatila ani letenku, ani cestu na letiště, dokonce ani jídlo).

Po návratu je ale všechno jinak a bývalá modelka, která se vydala cestou alternativní divoženky, se svěřila na Instagramu s tím, co prožívá, když zrovna není v extázi.

„Moje magická jízda pokračuje trochu jinak. Třeba se zvonem v ruce. Tím na ucpaný záchod (fotku z akce ‚Nedýchej a asi budeme muset malovat‘ prostě nemám, měla jsem zas*ané ruce). Nebo prodýcháváním totálního kolapsu mé dcery, protože jsem se odmítla rozběhnout. A ty okurky v láku, které Daveedek prostě okamžitě musel mít, jsem také po asi dvaceti minutách, propoceném tričku a zlámaných nehtech otevřela,“ popisuje Houdová to, co zná každá matka s dětmi.

Jen ne každá matka se zrovna vrátí z měsíční dobrodružné cesty po Americe a Kolumbii, protože by pravděpodobně neměla ani na zaplacení letenky, natož na ostatní životní náklady.

„Takže ano, magická jízda pokračuje. Jen tak nějak jinak. Ať žije dospěláctví a rodičovství speciálně. Fotku v bikinách na pláži dávám proto, abych se vědomě udržela v popření celé situace,“ píše blondýnka.

Poslední roky se Helena Houdová vydala alternativní cestou. Sbalila své tři děti, které má s bývalým manželem Omarem Amanatem, a cestovala z jednoho koutu světa na druhý. Děti nikdy nechodily do klasické školy, místo toho se vzdělávaly alternativní metodou tzv. „unschoolingu“. Prostě se učily tím, co viděly na cestách a co je zajímalo. 

Nadto se Houdová pustila do koučinku posvátné sexuality, který adresuje hlavně na mladé lidi, a pořádá ženská setkání.  

Pět let je Houdová s dětmi na cestách, usídlila se na chvíli v Austrálii, teď je zpět. Z mnoha indicií se ale zdá, že bývalé modelce docházejí peníze. Před pár dny detailně popsala, jak za ni cizí lidé zaplatili letenku, jídlo nebo cestu na letiště, neboť jí byla zablokována platební karta poté, co chtěla provést transakci. 

To znamená, že buď banka vyhodnotila transakci za podezřelou, nebo modelka neměla na účtě dost peněz.

I když se lidé domnívali, že vysoké životní náklady Houdové hradí její exmanžel, filmový producent a miliardář, jenž vlastnil hotelové resorty po světě, proslýchá se, že má vážné finanční problémy. Pak by ale byla Helena Houdová na své děti a jejich obživu sama a vysvětlovalo by to i její snahy o alternativní podnikání.

S ohledem na nečitelné a mnohdy nesmyslné příspěvky se někteří lidé na sociálních sítích strachují o modelčino duševní zdraví.

Houdová používá nesmyslné obraty a píše nesrozumitelné příspěvky, se svými fanynkami si posílají přes komentáře na Instagramu „energie“ a tvrdí, jak to dokážou přijmout, jako by snad nějaký shluk dat ve virtuálním prostoru vygenerovaný naprogramovaným zápisem od zcela cizí osoby kdekoliv na světě nějakou energii vůbec mít mohl...

Houdová začala rozjíždět nebezpečný byznys s lidskou naivitou, kdy záměrně své fanynky vystavuje pocitu, že žije naprosto dokonalým volným životem díky energiím a síle myšlenek. „Jak mohu žít tak epický život?“ ptá se jí například jedna v komentářích.

Vesmír, kouzla a posvátná sexualita, to je Houdové odpověď, zatímco v pozadí tohoto příběhu se skrývají neviditelní lidé, kteří tenhle celý její kouzelný vesmír musí platit velmi pozemskými penězi. 

Fotogalerie

Premium

Náš kluk umí. Otec talentu Hložka o plánech i batůžku za padesát tisíc

Minulý týden ho v tramvaji načapal revizor: „Lístek, prosím.“ Adam Hložek, sedmnáctiletá fotbalová raketa, zčervenal....

Premium

Sex je snadno dostupný, ale nevěra ještě není důvod k rozchodu

Tolerance je podle něj jen povýšenecký postoj k druhému a vytváří korupční prostředí, proto do partnerských ani jiných...

Premium

Chci chlapa, co má větší koule než ego, říká svobodná matka Nikol Štíbrová

Před pár dny oslavila třiatřicítku a cítí se šťastná a spokojená. Nebylo to ale zadarmo – moderátorka a hvězda...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat