jít naiDNES.cz

I Houdová měla svého Janečka! Do manželství se jim pletl i moderátor Novotný

Helena Houdová promluvila o mnohoženství svého exmanžela Omara Amanata. | foto: koláž expres

Ochránkyně zvířat, planety a známá veganka Helena Houdová (39) oslavuje život. Na sociální síti pak vyjmenovává všechna traumata, kterých se dokázala zbavit. Sexuální zneužití, život s násilníkem nebo samovolný potrat. Nově přiznala, že její manžel žil s více ženami!

Modelka a miss ČR 1999 Helena Houdová se na Instagramu rozepsala o všech příkořích, s nimiž se v životě musela vyrovnat. Nyní se alternativní kráska rozhodla oslavovat, co všechno už zvládla!

Chci oslavit své rozhodnuti zvládnout svoje traumata. Od sexuálního zneužití v dětství přes smrt mojí nejlepší kamarádky, když nám bylo sedm, přes bulimii v pubertě, násilný vztah s mužem, násilný vztah sama se sebou, kdy jsem nenáviděla sebe, svoje tělo příliš dlouho. Samovolný potrat, traumatický porod mého syna, manželství s mužem, který žil další tajný život s několika dalšími ženami, setkání se smrtí tváří v tvář,“ svěřuje se jedna z našich nejalternativnějších modelek, které prorazily ve světě modelingu.

Modelka se za filmového producenta a vlastníka luxusní sítě hotelů Omara Amanata vdala v roce 2008 a má s ním tři děti. Jejich rozvod ani ne deset let od svatby šokoval celý showbyznys. 

Po rozvodu cestovala se svými ratolestmi po světě a vzdělávala je metodou tzv. unschoolingu. Nedávno se Houdová rozhodla znovu zakořenit a s dětmi se přestěhovala do Austrálie.

Po rozchodu s manželem se proslýchalo, že měla vztah s bývalým moderátorem Tomášem Novotným, který za Houdovou přijel na tři měsíce na Kostariku. Ačkoliv tam spolu ještě nic mít neměli a Novotný měl jen pomáhat s výchovou dětí, nakonec mezi nimi přeskočila jiskra a pár měsíců tvořili pár.

Na Kostarice jsme spolu fungovali jako staří známí. Šlo jenom o čistě kamarádský vztah s tím, že jsem pro ně pracoval. Absolutně nic jsme spolu neměli,“ řekl Expresu Novotný v roce 2016. 

Na Kostarice jsme spolu trávili 24 hodin denně a já jsem si se všemi vybudoval přirozený krásný vztah, v Americe to jenom pokračovalo. Vše to mělo přirozený průběh a spád a s Helenou jsme spolu začali randit,“ dodal.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 19:00 17. května 2019. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  19
 • Super
  15
 • Haha
  15
 • Cože
  12
 • Sladký
  11
 • Tvl
  8
Komentáře