Zarmoucená Janků reaguje na ataky rodinné známé: Zneuctila památku mého muže!

Pohřeb Iva Pavlíka se neobešel bez skandálu. Heidi Janků se stala terčem své rodinné známé. | foto: Expres.cz: Tilen Vajt, Jiří Pitrof, Ladislav Křivan, Profimedia.cz

V den, který pro ni byl jedním z nejsmutnějších v životě, si prožila dvojitou bolest. Heidi Janků (54) se loučila s mužem ve strašnickém krematoriu a schytala nejednu ránu od rodinné známé, která zpěvačku dokonce nařkla z toho, že zdravotní stav Iva Pavlíka jen zhoršila. Žena hudebního skladatele na slova Renaty Figurové reagovala velmi stručně. Co Expres.cz řekla?

Ačkoliv momentálně prožívá období plné bolesti a truchlí za svého nedávno zesnulého manžela Iva Pavlíka, musí čelit nepříjemným atakům. Heidi Janků se přímo na pohřbu manžela stala terčem své rodinné známé Renaty Figurové, která pronesla, že právě zpěvačka neprospívala zdravotnímu stavu nemocného Pavlíka.

To vše kvůli sporům s bývalým manželem a synovcem Janků, s nímž podle svých slov bojuje o výhradní péči o svého tříletého syna, o kterého se s ním podle rozhodnutí soudu střídá v péči. „Heidi Janků může za to, že Ivo Pavlík tak brzy zemřel! Zakazoval jí, aby se pletla do věcí, do kterých nemá, neposlechla ho ale a on se tím trápil,“ řekla Expres.cz krátce po skončení smutečního obřadu, během něhož vyrušovala rozhovorem s neznámým mužem v pozadí.

Janků se v zármutku rozhodla celou věc přejít a na náš dotaz, co by k věci chtěla říct, jen stručně odpověděla: „Moc se omlouvám, ale v zájmu dítěte, o které jde, nebudu nic komentovat. Snad jen to, že tato paní zneuctila památku mého milovaného muže. Vyjadřovat se k ní nebudu.“

S bývalou partnerkou svého synovce tedy zřejmě nechce mít nic společného. Zároveň by se ráda v klidu vyrovnala se ztrátou milovaného člověka a vyřešila pozůstalosti, které po sobě Pavlík zanechal.

Je však na pováženou, zda se k podobnému závěru dobere i druhá strana. Figurová se totiž do řešení vrhla ve velkém a kromě Janků je ve sporu s několika lidmi, kteří se zpěvačky zastali.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 23:00 17. prosince 2017. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  117
 • Cože
  14
 • Haha
  12
 • Tvl
  11
 • Super
  10
 • Sladký
  7
Komentáře

Mohlo by vás zajímat