Rodina Heidi Janků prý myslí na nejhorší: Malý Tomáš (4) už nemusí být naživu

Prasynovec Heidi Janků je nezvěstný. Již dva měsíce. | foto: Profimedia.cz

Matku prasynovce Heidi Janků, čtyřletého Tomáše, sice policie konečně zatkla, jenže případ se tím nevyřešil. Naopak se ještě více zamotal. Přes všechna očekávání s ní chlapec nebyl a podle informací Blesku prý Renata Figurová vyrukovala s teorií, že se nachází v Asii. Jenže rodina se začíná obávat nejhoršího. Co když už není naživu?

Rok ho nikdo neviděl, od letošního června po něm pátrá česká policie i Interpol. Až včera se na chvíli zdálo, že by se ztracený Tomáš mohl konečně najít. Jenže nastal pravý opak – případ je teď ještě více podivný.

Počítalo se totiž s tím, že prasynovce zpěvačky Heidi Janků schovává jeho matka Renata Figurová, kterou nemohl posledních několik týdnů nikdo najít. Právě ve včerejších ranních hodinách ji konečně vypátrala policie, jenže chlapec s ní nebyl. A tak pátrání pokračuje dál.

Již včera Blesk přinesl informaci anonymního zdroje, že by se Tomášek mohl nacházet v Asii, nejspíše v Indonésii, u známých. A rodinný přítel dnes serveru potvrdil, že tuto variantu údajně policii oznámila i samotná Renata Figurová. 

Jenže rodina prý její podivné teorii nevěří. Místo toho se bojí nejhoršího.

„Nejčernější myšlenky, že dítě nežije, začaly napadat rodinu poté, co bylo letos v červnu vyhlášeno celostátní pátrání. Ale všichni se to báli vyslovit nahlas. V posledních dnech se už celá rodina modlí, aby to tak nebylo. Nejvíc si přejí chlapečka obejmout. Slzy jsou na denním pořádku,“ popsal muž Blesku.

Policie se už dříve nechala slyšet, že v případě podezření na chlapcův pobyt mimo hranice Česka je připravena požádat o pomoc zahraniční kolegy. Dost možná tak nyní začíná svoji pozornost obracet směrem k Asii.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 15:21 4. ledna 2019. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  10
 • Cože
  9
 • Tvl
  8
 • Sladký
  6
 • Super
  5
 • Haha
  5
Komentáře