Heidi se po smrti muže schovává doma, vrátí se ještě někdy na obrazovky?

Zpěvačku Heidi Janků (54) potkalo před dvěma měsíci životní neštěstí. Opustil ji milovaný manžel Ivo Pavlík, za kterého se provdala před pětadvaceti lety. A ani přes práci se její psychický stav nelepší. Náladu jí zvedla jen pracovní nabídka z televize, odkud ji před lety vyhodili po e-mailu. Vrátí se v těžkém období na obrazovky?

Zpěvačka Heidi Janků utrpěla 12. srpna obrovskou ránu do srdce. Po táhlých zdravotních problémech ji totiž navždy opustil milovaný manžel Ivo Pavlík, s nímž žila desítky let. Janků se ze svých citů vyznala na Facebooku v příspěvku plném bolesti, kde přiznala, že se do svého muže neměla tolik zamilovat.

Přátelé a kamarádi ji těšili tím, že bolest brzy odnese čas. Ani po dvou měsících ale nenastalo zlepšení a Heidi kromě práce do společnosti téměř nevychází. „Nemám na to vůbec pomyšlení,“ přiznala moderátorka a zpěvačka.

Nedávno přitom přijala pracovní nabídku, která ji musela minimálně potěšit. Stala se totiž novou moderátorkou pořadu Aféry, kde vystřídala Michala Jagelku, a dostane se tak opět do dění své oblíbené televize Barrandov, na které již v minulosti měla svůj pořad Intim. Ten tenkrát náhle skončil a zpěvačka dostala výpověď e-mailem. 

„Jsem ráda, že se na mě televize znovu obrátila,“ uvedla Janků s tím, že alespoň zabije čas, během kterého by jen přemýšlela nad budoucností bez manžela.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 5:00 17. února 2018. Anketa je uzavřena.

 • Super
  8
 • Tvl
  5
 • Haha
  4
 • Cože
  4
 • Trapas
  4
 • Sladký
  4
Komentáře