jít naiDNES.cz

Šílená „dieta“ Heidi Janků: Kvůli sexy postavě hladoví už od tří odpoledne

Tajemství postavy Hedi Janků? Hladoví! | foto: Facebook Heidi Janků

Ve svých letech se pyšní přepychovou postavou, tu ale nemá zadarmo. Metoda Heidi Janků je totiž velmi drastická, Expresu přiznala, že se doslova trápí hlady.

Kdo Heidi Janků, která letos oslaví 57. narozeniny, někdy viděl v plavkách, musel se ptát, jaké je tajemství její postavy. Zpěvačce by totiž její sexy tvary mohly mnohdy závidět i o dvě generace mladší ženy. Poté, co jsme si ale vyslechli její tajemství, její metodu rozhodně nedoporučujeme.

„Já pracuju převážně o víkendech, to se snažím buď nejíst, nebo jíst velice lehce, protože jsem s přibývajícími léty zjistila, že to jídlo mi v žaludku sedí dlouho a blbě se mi zpívá,“ přiznala zpěvačka.

Ta ale nehladoví jenom o víkendech. Velmi podivná je její životospráva i ve volných dnech. „Co se volných dní týče, tak jdu ráno se psem, pak se nasnídám, pak něco dělám, jdu zase se psem, obědvám kolem třetí a pak už nejím. Takže ta životospráva nic moc,“ šokuje Heidi, která si je vědoma toho, že její metoda není příliš zdravá. Spíš naopak.

„Výživoví poradci by ze mě nebyli nadšení, ale mně to vyhovuje. Nastavila jsem si to tak. Oběd mám později a pak to vydržím do rána. Neříkám, že si sem tam něco nezobnu, ale je to tak, že si vezmu dvě kolečka klobásky, abych zahnala chuť nebo největší hlad. Nebo si dám mrkev, ale se zeleninou a ovocem to také nepřeháním,“ popisuje Heidi s tím, že netvrdí, že si večer místo jídla nedá víno.

O jednohubkách k němu nebo teplé večeři ale nemůže být řeč.

Co si o její drastické dietě myslíte? Má smysl se takto trápit jenom proto, aby ve svém věku měla postavu jako lusk?

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 23:47 neděle 11. srpna 2019. Anketa je uzavřena.

 • Super
  109
 • Haha
  31
 • Trapas
  30
 • Tvl
  27
 • Cože
  22
 • Sladký
  18
Komentáře

Mohlo by vás zajímat