Boj o syna na pohřbu! Za nechutným skandálem Heidi Janků stojí rodinný spor

Renata Figurová otevřela rodinné spory na pohřbu Iva Pavlíka. | foto: Expres.cz: Tilen Vajt, Jiří Pitrof, Ladislav Křivan, Profimedia.cz

Páteční spor na pohřbu Iva Pavlíka nabral o víkendu na obrátkách. Slova rodinné známé Renaty Figurové okomentovala jak napadená Heidi Janků, tak i syn Špinarové a Pavlíka Adam. Zoufalá matka se brání tím, že chtěla jen vyřešit spor s manželem. O co vlastně v této rozepři jde?

Když se na pátečním smutečním obřadu objevila Renata Figurová a začala novinářům ukazovat lejstra, která mají dokazovat, že ji Heidi Janků a její synovec Tomáš Figura chtějí zničit, nikdo moc nechápal, o co vlastně jde.

Zoufalá žena neustále dokola opakovala, že se zpěvačka plete do věcí, do kterých nemá, a ovlivňuje justici i známé politiky. Doopravdy jde však v tomto sporu o dítě Figurové a synovce Heidi, které by Renata ráda dostala do výhradní péče.

Proti tomu ale samozřejmě Tomáš Figura bojuje a údajně se snaží s matkou svého potomka domluvit. Jenže marně. Figurová mu prý nechce dítě vydávat, a tak na ni opakovaně přivolal policejní hlídku.

Heidi má v této věci svému bližnímu pomáhat, a dokonce být svědkem.

„Syn si více jak dva měsíce stěžuje, že k otci nechce. Prý ho bije po hlavě,“ vysvětlovala před strašnickým krematoriem Figurová, proč chce syna do své péče.

To však rodina Heidi Janků odmítá. Podle ní je Figurová vyšinutá. „Podle toho, co jsem slyšel a viděl, se jedná o velmi vyšinutého člověka bez známky slušnosti,“ uvedl dokonce pro Expres.cz syn Pavlíka Adam.

To Heidi se rozpovídala o něco více. „To, co ta paní předvedla na pohřbu, je humus největšího kalibru. Pošpinila památku Ivoše a k jejím slovům se nechci vyjadřovat. Jen pomáhám synovci, který je kvůli dítěti v zoufalé situaci. Tahle paní je pro mě lidský odpad,“ uvedla rozhořčená zpěvačka pro Blesk.cz.

Figurová se po slovech rodiny stáhla do ústraní a údajně řeší, jak postupovat ve sporu o syna. Na reakce Heidi a Adama nechce reagovat.

Jak tento spor bude pokračovat dál, je tedy opravdu nejisté. Jistě to ale ani jedné straně nepomůže během soukromých tahanic.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 23:56 19. prosince 2017. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  41
 • Super
  13
 • Cože
  13
 • Tvl
  12
 • Sladký
  10
 • Haha
  7
Komentáře

Mohlo by vás zajímat