Skandál na pohřbu Iva Pavlíka: Příbuzná Heidi Janků ji obvinila, že ho zabila!

Renata Figurová nařkla Heidi Janků, že může za smrt svého manžela. | foto: Tilen Vajt, Jiří Pitrof, Ladislav Křivan

Byl to nejtěžší den jejího života. Heidi Janků dnes pohřbila svého milovaného manžela Iva Pavlíka, jemuž minulou sobotu selhalo srdce. Pohřeb se neobešel ale bez skandálu. Na obřad totiž dorazila žena, podle svých slov příbuzná slavné zpěvačky, která ji na místě nařkla, že Pavlíka zabila!

Renata Figurová, tak se jmenuje žena, která na pohřbu Iva Pavlíka nařkla Heidi Janků, že má svého muže na svědomí. „Ona ho zabila,“ vyřkla prý přímo během obřadu Figurová, která na poslední rozloučení nebyla pozvaná, přesto dorazila a přinesla s sebou jisté dokumenty. Ty mají dokazovat, že kvůli Heidi Janků řeší plno nepříjemností.

Rázná blondýnka má totiž být manželkou synovce Heidi a po jejich rozchodu se prý zpěvačka měla postavit právě za svého příbuzného synovce, který měl Figurovou podle jejích slov několikrát napadnout.

Všichni byli pod jejím vlivem. Ona ovlivnila i starostu Uhříněvsi,“ tvrdí žena na účet Janků s tím, že právě zpěvaččina angažovanost v tomto případě Pavlíka dlouhodobě trápila.

Jeho zdravotnímu stavu svým chováním velmi přitížila. Nebyl rád, že se pletla do věcí, do kterých jí nic není,“ vysvětlila Figurová, která na pohřeb dorazila v utajení a celou dobu se před svou rodinou skrývala za kameramany, aby ji neviděli a nenechali předčasně vyvést z obřadní síně.

Celý rozhovor s Renatou Figurovou můžete vidět v tomto videu.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 16:14 16. prosince 2017. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  141
 • Cože
  21
 • Super
  17
 • Haha
  17
 • Tvl
  17
 • Sladký
  7
Komentáře

Mohlo by vás zajímat