Je těžké rozeznat normálního chlapa od de*ila, nadává Hedvika Kollerová. Myslela tím Dina?

12. listopadu 2019
Instagram Hedviky Kollerové jako by byl výstavou toho, o co legendární fotbalový útočník Jan Koller krachem jejich manželství přišel. Ráda třeba ukazuje svoje dokonalé tělo v plavkách. Pokud ale Dino skutečně sem tam na její profil zavítá, tentokrát ho možná čekalo nepříjemné překvapení. Myslela snad povzdechem nad tím, jak je těžké rozeznat normálního chlapa od de*ila, právě jeho?

Jednou na jihofrancouzských plážích leží v bikinách, které zakrývají opravdu jen nezbytnou část jejích prsou, pak zase u bazénu dovádí rovnou nahoře bez. 

Expartnerka fotbalového útočníka Jana Kollera Hedvika baví Instagramem plným žhavých, veselých a prosluněných fotek.

Jenže tentokrát se na jejím profilu objevil šedivý a neveselý postřeh. Jde o vtípek, který ale Hedvika nedoplnila jediným smajlíkem nebo komentářem. A tak se zdá, že jej tak úplně jako vtip nebere.

„Ženy jsou strašně zvláštní stvoření. Dokážou rozeznat 348 odstínů rtěnky, ale normálního chlapa od debila ne,“ napsala.

11. listopadu 2019 v 13:18, příspěvek archivován: 12. listopadu 2019 v 12:21

Kdopak asi Hedviku Kollerovou namíchl tak, že se rozhodla zrovna takový komentář přidat rovnou jako samostatný příspěvek? Žhavým kandidátem je její někdejší láska a manžel Jan Koller. 

Evidentně se totiž nerozešli úplně v dobrém a ještě před půl rokem se do finální fáze přelévalo jejich rozvodové řízení.

Takhle jim to slušelo v den svatby.

Že by snad nastala nějaká komplikace a kdysi šťastně zamilovaný páreček nenašel společnou řeč? 

Fotogalerie

O čem sní tvůj e-mail?

Šéfredaktor pro tebe každý čtvrtek vybere ty největší pecky a kauzy, které ti nesmí uniknout

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 22:34 středa 11. března 2020. Anketa je uzavřena.

  • 71
  • 46
  • 45
  • 41
  • 37
  • 33
Komentáře