Pátek 19. dubna 2024, svátek má Rostislav

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Kollerova exmanželka Hedvika se zbavuje luxusu u Monaka! Už na to nemám, řekla Expresu

  Každé léto plnila sociální sítě fotkami, jak se v bikinách či bez nich opaluje u bazénu a užívá si pohodu ve své milované vile. S tím je ale konec! Hedvika Kollerová (45), exmanželka bývalého reprezentačního kanonýra Jana Kollera (50), se totiž rozhodla luxusní nemovitost nedaleko od Monaka prodat! „Už na to nemám. Vysává mě to psychicky i finančně,“ sdělila Expresu Kollerová s tím, že důvodem je neustálé zvyšování daní, proti čemuž se ve Francii lidé často bouří.

  Hedvika Kollerová na svůj Instagram často přidává snímky, které působí, že si po rozvodu žije naprosto pohádkový život plný luxusu a cestování. Má byt v Monaku a pravidelně létá do Dubaje. Nyní se ale svým známým na sociální síti svěřila, že se musí vzdát svého nejmilovanějšího místa pod sluncem – luxusní provensálské vily nedaleko půvabného městečka Vence.

  Nemovitost o rozloze 300 metrů čtverečních Hedvika v posledních letech úspěšně pronajímala přes Airbnb . Lidé si pobyt v krásné vile nemohli vynachválit.

  „Krásný dům s perfektní polohou. Super hostitelka, která vždy okamžitě reaguje. Velmi doporučuji,“ hodnotil pobyt u Kollerové například Nizozemec Erik, který u Hedviky strávil dovolenou v létě roku 2020.

  „Letos bude poslední šance si vilu u mně pronajmout. Po sezoně ji prodávám,“ svěřila se Expresu Kollerová, která by si za nemovitost představovala 1,6 milionu eur. „Mám už několik zájemců a domluvené prohlídky, tak uvidíme,“ dodala Hedvika.

  Na první pohled je na Kollerové zřejmé, že ji prodej milované vily velmi trápí. „Když jsem to řekla dcerám, tak byly samozřejmě hodně smutné. Milujeme to tu a chci, aby jim po mně něco zbylo. Musela jsem jim to vysvětlit a vzaly to. Já už to nedávám,“ přiznala Kollerová.

  „Vysává mě to psychicky i finančně. Ročně jenom za to, že tu vilu mám, zaplatím nějakých 30 tisíc euro. Macron neustále zvyšuje daně. Platí se tu daň z luxusu i za to, že máte nemovitost, v níž nebydlíte. Už to prostě neutáhnu a potřebuji si odpočinout,“ prozradila Hedvika, která se o vilu už několik let sama stará, pravidelně například seká zahradu.

  Fotogalerie