jít naiDNES.cz

Česko a Slovensko volily nejkrásnější hasiče: Kdo zažehl největší plamen?

Nejkrásnější hasička a hasič Česka a Slovenska. | foto: Miss Hasička

Pravidelně nasazují své životy kvůli cizím lidem, své tváře přitom schovávají za ochranné helmy. Rozhodně se za ně ale nemusí stydět. Od pátečního večera je dokonce jasné, kdo je jejich králem a královnou pro letošní rok. V Praze se totiž volil nejkrásnější hasič a hasička Česka a Slovenska.

Zatímco titul Hasič roku si odnesl pětadvacetiletý Pavel Andráško, titul Miss hasička získala Nikola Kumpanová ze Slovenska. A zatímco Pavel je profesionální hasič, jako je známe z katastrofických filmů, kde hasiči zachraňují oběti z hořících výškových budov, a má za sebou desítky požárních zásahů, Nikol je dobrovolnou hasičkou a jejím snem je stát se modelkou.

Je to vůbec poprvé, co jsem šla po přehlídkovém mole, a musím přiznat, že jsem měla velkou trému. Pár focení za sebou mám, ale nic velkého profesionálního. Moc bych si přála se v modelingu více uplatnit,“ prozradila Nikola, která neskrývala dojetí. 

Byl to pro mě úžasný zážitek. Věřím, že mi to přinese do života spoustu nového,“ doufá Nikola, která už v devíti letech chodila na hasičské tréninky za Plameň v Petrovej Vsi.

Je to úžasný adrenalin, moc mě baví trávit čas s našimi hasičkami,“ dodala Nikola, která u poroty zabodovala jednoznačně i přes svoji indispozici. Bojovala s horečkou a během finále měla teplotu přes 38 °C.

A ačkoliv i Pavel byl nadšený ze svého triumfu, nemá ambice jako Nikola. Byla to premiéra a pokračovat v tom, myslím, nebudu. Budu se dál věnovat své práci hasiče,“ svěřil se Pavel, který je stále svobodný. 

„Přítelkyni nemám, uvidíme, co se teď stane. Snad se těch zpráv neleknu,“ prozradil vítěz soutěže Hasič roku.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 15:56 5. března 2018. Anketa je uzavřena.

 • Sladký
  9
 • Super
  8
 • Haha
  6
 • Cože
  5
 • Trapas
  5
 • Tvl
  5
Premium

Havel byl z jiného těsta, vzpomíná v rozhovoru exprezident Klaus

Jeden z hlavních aktérů polistopadového vývoje Václav Klaus starší hovořil pro LN o nepochopení kuponové privatizace i...

Premium

Deset dní a Slavia mohla zmizet. Miliardář Šimáně exkluzivně vypráví

Jiří Šimáně, jeden z nejbohatších Čechů, koupil před pěti lety zadluženou Slavii. Klub nad propastí. Ta stejná Slavia,...

Premium

Sex je snadno dostupný, ale nevěra ještě není důvod k rozchodu

Tolerance je podle něj jen povýšenecký postoj k druhému a vytváří korupční prostředí, proto do partnerských ani jiných...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat