Princ Edward o Harrym a Meghan: Nezajímám se o ně, to je pro mě nejlepší

11. června
Čím dál větší pozornost poutá osoba prince Edwarda, nejmladšího syna královny Alžběty. A to vzhledem k několika ztrátám, které královská rodina v posledních měsících utrpěla. Při rozhovoru k nedožitým stým narozeninám prince Filipa se Edward rozmluvil o roztržce mezi rodinou a princem Harrym a jeho manželkou Meghan. Rázně oznámil, jaký postoj k aféře chová.

Je to sotva týden, co prince Edwarda společně s manželkou Sophií zpovídali novináři a oni se při té příležitosti vysmáli kauze Harry, Meghan a jejich rozhovor. 

„Oprah kdo? A o jakém rozhovoru to mluvíte?“ smál se sympatický pár a dal tak jasně najevo, co si o celé záležitosti myslí.

Tentokrát byl Edward, hrabě z Wessexu, přece jen o něco sdílnější. Na „nepopiratelnou rodinnou roztržku“ se ho zeptala moderátorka americké CNN.

„Teď mluvíte eufemisticky o Harrym a Meghan?“ zeptal se nejprve pobaveně Edward a opět tak ukázal smysl pro humor. Pak ale zvážněl.

„Je to velmi smutné. Prošli jsme tím kupodivu úplně všichni, všem nám to zasáhlo do životů a přineslo pozornost. Každý jsme to řešili trochu jinak, ale podívejte, přejeme jim hodně štěstí,“ prohlásil Edward, který dodal, že pro celou královskou rodinu je fantastickou zprávou narození Lilibet, Harryho a Meghaniny dcery.

Princ Edward s hraběnkou Sofií

Princ Edward s hraběnkou Sophií

Princ také souhlasil s tím, že sled událostí, kdy královská rodina čelí krizi v podobě megxitu, a ještě k tomu přišla o prince Filipa, je těžký především pro královnu.

Kromě toho Edward rozvedl, jak se s tím, že princ Harry s Meghan na jeho rodinu útočili v rozhovoru u Oprah, vypořádal on sám. A dal opět jasně najevo, že se celou událost snaží přejít s chladnou hlavou a nijak se nestresovat.

„Zůstávám daleko od toho. To je nejbezpečnější místo,“ prohlásil.

Fotogalerie

O čem sní tvůj e-mail?

Šéfredaktor pro tebe každý čtvrtek vybere ty největší pecky a kauzy, které ti nesmí uniknout

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 18:30 sobota 9. října 2021. Anketa je uzavřena.

  • 72
  • 6
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
Komentáře