jít naiDNES.cz

Hanychové se hroutí manželství: Prachař naznačil krizi a mluví o odloučení

Agáta Prachařová s manželem Jakubem. | foto: Tilen Vajt/Jiří Pitrof

Manželství Agáta Prachařové není tak idylické, jak by se mohl zdát. Vystřízlivění z prvotní zamilovanosti, vztahové opotřebení a prohlubující se krizi naznačil Agátin manžel Jakub Prachař: „Měl bych být sám“, svěřil se v otevřeném rozhovoru pro časopis Instinkt.

Na povrch vyplouvají informace, o kterých se již dlouho spekulovalo. Agátino manželství se údajně rozpadá. A tentokrát je to prý definitivní.

Mnoho lidí nevěřilo, že Jakub Prachař ustojí veřejnou potupu, když se jeho žena vydala na normální výlet s kamarádkou do USA . Jenže z kámošky se vyklubal lamač dívčí srdcí a velký divočák Jiří Tlustý, který působí profesionální hráč NHL.

Když se Agáta vrátila z USA, Prachařovi veřejně nasadila parohy tak veliké, že se musel chodit otáčet do hangáru. Mladý a zamilovaný herec však celý incident ustál. Od té doby se prý výrazně její chování nezměnilo.

Nyní však Prachařovi pohár trpělivosti nemilosrdně přetekl. V rozhovoru pro Instinkt herec prohlásil: „Jsem rád sám, je to skvělá věc. Ale teď se mi to moc nedaří... Myslím, že by mi pomohlo být sám.“

Ani jeden z této slavné dvojice nemluví o vztahu pozitivně. Vše se žehlí až poté, co média přijdou s další informací o tom, že to u Prachařů příliš neklape.

To je pro mladé manželství (brali se v roce 2013) velice alarmující. Možná by bylo načase to trápení ukončit. Na druhou stranu se musí počítat s faktem, že Agáta je velice dobrá obchodnice a dělá si skvělé PR. Jelikož teď bude asi vystávat ďolík ve frontě na pracáku, mediální zájem by se jí hodil.

Agáta nemá v poslední době zrovna ustláno na růžích. Nedávno jsme vás informovali o tom, že Agáta Hanychová byla „odejita“ z FTV PRIMA. Konkrétně z TOP STAR Magazínu, ve kterém působila několik let.

Podle zdroje blízkého redakci, byla Hanychová nejslabším článkem týmu a její reportáže byly jednoznačně nejhorší. „Doby, kdy to „utáhla“ jen na své jméně jsou dávno pryč. Tým TOP STAR Magazínu je teď velice silný a Agáta se do konceptu už prostě nehodila.”

Jen o pár dní poté, co Agáta opustila TOP STAR zasáhla ji další rána. Marek Navrátil, který ji od dvou let vychovával, náhle zemřel na mrtvici ve věku 55 let. Na poslední rozloučením přišla Agáta zavěšená do Jakubu, jako správný manžel jí byl oporou v těžké chvíli.

Těžko říct, co ale bude dál. Jeho slovo dávají leccos tušit.

Článek o celé kauze zde:

Fotogalerie

Okamžik, kdy se hudební dno o pár metrů propadlo:

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 10:24 pondělí 26. září 2016. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  49
 • Super
  34
 • Haha
  13
 • Cože
  13
 • Tvl
  12
 • Sladký
  10
Komentáře