Pondělí 28. září 2020, Den české státnosti
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • jít naiDNES.cz

  Životně zklamaná Hanka Mašlíková. Proč by měla svého muže prosit, aby chodil do strip barů?

  Když jeden z nejlepších českých MMA trenérů André Reinders před časem navštívil jeden z pražských strip klubů, matka jeho syna Andrého Hanka Mašlíková z trucu bouchla do stolu, celý Instagram informovala o svém životním zklamání a i se synem se odstěhovala ke svým rodičům. Má to ale háček. Její muž nebyl očumovat polonahé ženy, jak by se mohlo z jejího výkladu události zdát, ale v podniku pro dospělé měl obchodní schůzku s majitelem, který sponzoruje jeho sportovní klub!

  Být zadaný či ženatý a navštěvovat podniky pro dospělé je bezesporu nepatřičné. Nežijeme ale v dokonalém světě a i takové věcí se dějí. Zatímco většina rodin tyto situace řeší ze zdmi svých domovů, Hana Mašlíková se rozhodla se svým životním zklamáním podělit se svými followery na Instagramu, kterých tam má přes 113 tisíc.

  Právě těm si počátkem srpna postěžovala, že vždycky odsuzovala, když zadaný chlap jde do strip baru, protože je to podle jejího pohledu na věc absolutní neúcta k ženě. A údajně celých šest let žila s tím, že její názor sdílí i její manžel André, jehož měla za vysněného prince.

  Nyní si musela sundat růžové brýle, protože si bývalý MMA bijec a aktuálně jeden z nejvyhledávanějších českých trenérů v tomto sportovním odvětví dovolil podobný podnik navštívit.

  Zklamání Hanky Mašlíkové bylo natolik silné, že se i se synem odstěhovala ke svým rodičům.

  Ačkoliv Hanka zprvu tvrdila, že ji rozhněvala jeho návštěva strip baru, v dalším svém vyjádření se nechala slyšet, že jedna návštěva by ji ze židle nezvedla a problematické věci se v poslední době hromadily a nyní to v ní akorát bouchlo.

  Nepomohla ani Andrého obhajoba, že v podniku byl, protože tam měl schůzku s majitelem. To Hana smetla ze stolu slovy, že soudní patoložka si také nedává schůzky na pitevně nad otevřeným tělem, čímž naznačila, že se mohli pánové potkat v obyčejné kavárně, kde se před nimi nebudou producírovat polonahé ženy.

  Až Hanka vychladne, možná pochopí, jakou hloupost ze svých úst vypustila. Hana tím na rovinu říká, že peníze od majitele podniku, který je jedním ze tří partnerů sportovního klubu jejího muže, jí nesmrdí, jeho podnik ale ano.

  Jak by se asi majitel podniku na Andrého díval, kdyby mu řekl, že se s ním potká, ale lepší by to bylo v nedaleké kavárně, protože ačkoliv jeho finanční podpora je super a díky ní živí i svou rodinu a hradí potřeby své krásné manželky, ale ta mu nedovolí, aby do klubu chodil, protože by jeho pohled mohl sklouznout na polonahé tělo jiné ženy?

  Nevíme, co André ve strip baru dělal, s ohledem na to, že je to podnik jeho sponzora, ze kterého je živ, divíme se mu, že tam za posledních šest let zavítal vůbec poprvé a netráví tam víc času. Není tajemstvím, že nejlepší obchodní partnerství vznikají nad sklenkou, až posléze se pilují detaily.

  Hana by si také měla uvědomit, že z nějakých peněz se musel zaplatit pozemek, který si spolu s manželem pořídili a ještě před časem na něm plánovali postavit dům svých snů.

  Někdy to chce méně hysterie a víc rozvahy. I kdyby se teď André s Hankou vrátili k sobě, v jejich vztahu navždy zůstane pachuť jakési zrady, již Hana naznačila, ale nekonkretizovala.

  André bude v očích svých obchodních partnerů ten, komu sice jejich peníze nesmrdí, má ale od své ženy zakázáno do jejich podniku chodit. A to také není výhodná pozice, když chcete jednat o penězích.

  Snad André pro svůj klub nebude muset začít hledat nového partnera, v dnešní době by to nebylo nic jednoduchého.

  S nadsázkou se dá říct, že by Hanka naopak měla svého muže v návštěvě strip barů podporovat, případně to alespoň tiše ignorovat. 

  Fotogalerie

  Sundej vlajku, nebo ti vypálíme dům. Agresivita demonstrantů v USA roste

  Premium Demonstrace proti policejní brutalitě, jak to nazývají protestující i média, začínají být docela brutální i vůči...

  Felák, flexit nebo chillovat. Slovník dnešní mládeže uvádí rodiče do rozpaků

  Premium Ač to možná ani netušíte, nejspíš i kolem vás denně chodí shiperky, které flexí s teniskami nebo iPhonem, díky čemuž...

  Prodlužte životnost filtru pevných částic. Stačí pár jednoduchých kroků

  Premium Výměna filtru pevných částic stojí desítky tisíc korun, jeho čištění a renovace pět až patnáct tisíc korun. Těmto...

  Komentáře

  Mohlo by vás zajímat

  Vezmeme vás na titulní stranu
  Pondělí 28. září 2020, Den české státnosti
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • jít naiDNES.cz