Syn Kynychové se stal moderátorem: Přiznal tlačenku i šikanu!

Hanka Kynychová je zastáncem přísné výchovy. A je to dobře. | foto: Koláž Expres/Profimedia/Tilen Vajt/Jiří Pitrof/Ladislav Křivan

Jde ve stopách své matky! Syn cvičitelky a moderátorky Hanky Kynychové se stal tváří pořadu o youtuberech a celebritách ze světa. Přiznal, že cestu mu vyšlapala maminka a ve škole se mu kvůli jeho jménu posmívají!

Mladý Filip Kynych ještě studuje a učí se kovařinu na umělecké škole, už nyní ale ví, čemu by se chtěl věnovat. Díky slavné mamince se mu totiž dostala příležitost moderovat pořad o youtuberech a známých lidech ze světa na televizi Tuty. 

„Dostal jsem se k tomu tak, že sháněli dítě někoho známého. Takže jsem to zkusil a oni mě vzali,“ prozradil Expres.cz Kynych, který se netají tím, že kdyby neměl známou maminku, nikdy by se k tomu nedostal. „Nebojím se přiznat, že to bylo přes mámu,“ dodal jedním dechem.

Ve škole mu práce zatím nijak nevadí, ale spolužáci si z něj prý často utahují. „Ve škole si ze mě občas dělají kvůli tomu srandu, ale v dobrém slova smyslu, jsme naštěstí dobrý kolektiv,“ přiznal.

V minulosti se však kvůli známému jménu maminky potýkal s nepříjemnostmi. Děti si z něj často utahovaly a chlapecká část jeho maminku adorovala. „Kvůli mámě si mě dobírali spíš v minulosti. Měli kecy, že mám hezkou mámu a že jsem ze známé rodiny,“ uzavřel mladý Filip s tím, že s takovými problémy se už nyní nemusí potýkat.

Tak třeba se ještě jednou spolužákům ukáže. Pokud by byl v moderování dobrý, mohl by se dostat mezi elitu. Jak je totiž známo, právě zkušených a dobrých moderátorů je v Česku málo.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 12:26 22. února 2018. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  11
 • Super
  8
 • Tvl
  8
 • Sladký
  7
 • Haha
  6
 • Cože
  6
Komentáře