Po padesátce odhodila stud a ukazuje vše. Opravdu ta nahota Hance Kynychové za lajky stojí?

30. července
Cvičitelka Hanka Kynychová (54) s věkem přidává na intenzitě a nebojí se ukázat fanouškům většinu ze svého vysportovaného těla. Na padesátnici vypadá výborně, ale opravdu je nutné za všech okolností předvádět nahotu? Ono se sbíráním lajků na Instagramu totiž platí také pravidlo, že někdy méně je více.

Fitness trenérka Hanka Kynychová po padesátce odhodila veškerý stud a nebojí se ukázat v rouše Evině. Na Instagram sdílí fotky, kde je zcela nahá nebo alespoň v plavkách, aby vynikly její přednosti.

Pokoukání pro pány je to zajisté rajcovní a ženy mohou závidět, jakou postavu má tato padesátnice. Lajky a sledující nabíhají, nahota láká. Ale i v tomto případě platí pořekadlo, že čeho je moc, toho je příliš.

Samozřejmě je Hančino tělo vlastně vizitkou pro její fitness centrum, kam ženy chodí hlavně kvůli ní, protože ji znají ze sociální sítě a tělo má jako třicítka.

Ale nebylo by někdy lepší místo vystrkování zadku či prsou udělat  pro dámy jejího věku třeba jídelníček či cviky, které jim pomohou i po menopauze? 

Hanka Kynychová ráda předvádí své vnady.

Určitě by to její cvičenky ocenily více než neustále odhalování těla. I když samozřejmě podstatou Instagramu je ukazování co nejvíce soukromí, a to i postavy. Jenže už to začíná být tak trochu nudné.

Fotogalerie

O čem sní tvůj e-mail?

Šéfredaktor pro tebe každý čtvrtek vybere ty největší pecky a kauzy, které ti nesmí uniknout

Komentáře