jít naiDNES.cz

Hanka Krampolová po měsících v léčebně: Jirka mi dal ultimátum!

Pobyt v léčebně jí svědči. Hanka Krampolová, která je již od konce května hospitalizovaná, promluvila o svém pobytu v Psychiatrické nemocnici Bohnice. A přestože dosud své problémy bagatelizovala, nyní o nich mluví bez obalu. Přiznala nejen závislost na cigaretách, ale také bulimii.

Manželka Jiřího Krampola Hanka bude sice z psychiatrické léčebny propuštěna domů až v polovině listopadu, již nyní je ale zřejmé, že jí pobyt v Bohnicích svědčí. Nejenže přibrala 17 kilo, ale značně omezila i svou denní dávku cigaret.

„Dřív jsem byla posedlá cigaretami a nejedla jsem nic. Vedlo to až k tomu, že jsem jídlo splachovala do záchodu. Dneska mi už chutná. Vážila jsem pouhých 45 kilo, dneska mám už 62 a musím se v jídle krotit, abych zase nepřibrala moc. Už mi totiž není skoro žádné oblečení,“ smála se dobře naladěná Krampolová, která za velké vítězství považuje fakt, že jí již není špatně z jídla.

Přiznává ale, že počátky v léčebně nebyly snadné.

„Začátky byly těžké. Když jsem snědla cokoliv malého, hned jsem to vyzvracela. Měla jsem bulimii. Nebyla jsem anorektička, jenom mi nechutnalo jídlo,“ popsala Krampolová, která se podle svých slov v léčebně cítí velmi dobře.

„Jsem tam spokojená. Mám televizi na pokoji a našla jsem si tam i kamarádky. Dokonce pomáhám sestřičkám, protože vozím pacientky na invalidním vozíku na jídlo. Jsem prostě ukázněná pacientka,“ pochválila se Krampolová, jež nemá ze svého propuštění strach.

„V nemocnici vykouřím šest cigaret a doma deset. Nebojím se, že bych zase začala nezřízeně kouřit, protože zaprvé manželovi nebudu doma kouřit, protože má nemocné průdušky, a navíc mi řekl, že kdybych to dělala, vrátí mě zpátky a budu tam furt, což nechci. Tak budu hodná,“ uzavřela manželka Jiřího Krampola, která doufá, že si po svém propuštění najde práci.

Co by ráda dělala? To se dozvíte ve videorozhovoru.

Fotogalerie

Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Premium

Jakub Šural: Snažím se, aby na mě brácha mohl být hrdý

Přes půl roku uplynulo od toho 29. dubna, kdy fotbalový svět přišel o Josefa Šurala a Jakub Šural, obránce Zbrojovky...

Premium

Kořeněná jídla ani káva neškodí, vyvrací profesor Tesař letité mýty

Kola je pro ledviny hrob. Nejlepší je nesolit a nejíst ostrá exotická jídla. Alkohol dokáže „propít“ ledviny, které je...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Vezmeme vás na titulní stranu
Pondělí 18. listopadu 2019, svátek má Romana
EXPRES

jít naiDNES.cz