jít naiDNES.cz

Manželka Krampola se změnila k nepoznání a sotva chodí. Dojde na jeho oslavu?

Tyto dva snímky dělí dva roky. Hanka Krampolová jako by zestárla o deset let. | foto: Tilen Vajt, Jiří PitrofExpres.cz

Přesně před rokem byla manželka Jiřího Krampola Hanka hospitalizovaná kvůli kombinaci prášků a alkoholu v Psychiatrické nemocnici Bohnice, dneska večer by měla doprovodit svého muže do pražského Rudolfina, kde oblíbený herec s měsíčním předstihem oslaví své osmdesáté narozeniny. Jak je na tom ale Hana Krampolová?

Dokázala se Hanka Krampolová vzdát své závislosti na alkoholu a tlumicích prášcích? To je otázka, kterou si kladou hosté Jiřího Krampola, kteří již dneska večer s ním ve Sloupovém sále Rudolfina oslaví jeho osmdesáté narozeniny. Ačkoliv se ještě před rokem herec nechal slyšet, že jeho žena se do konce života nesmí dotknout alkoholu, jinak zemře, na konci loňského roku byla přistižena, jak si třikrát denně tajně kupuje alkohol.

Přestože bylo ze záznamu, který reportéři Blesku pořídili, zřejmé, že se žena moderátora pořadu Nikdo není dokonalý sotva udrží na nohou, Krampol tehdy tvrdil, že víno kupovala pro něj a jejich početnou návštěvu.

Nutno ale říct, že se stav Hanky Krampolové za další půlrok vůbec nezměnil. Fotoreportéři Expresu ji včera přistihli na cestě do inkriminované večerky, ve které si třikrát denně měla kupovat alkohol, a nevypadala, že by byla ve formě. Pohybovala se jenom stěží a působila omámeným dojmem.

Je tak otázkou, zda znovu po roce kombinuje tlumicí prášky s alkoholem, nebo má stejně jako její muž jen problémy s chůzí. Z jejího nepřítomného výrazu můžeme jenom tipovat, která možnost je reálnější. Tak se necháme překvapit, zda bude večer svého muže do Rudolfina doprovázet, nebo raději zůstane doma.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 23:57 úterý 9. října 2018. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  80
 • Tvl
  44
 • Haha
  40
 • Super
  35
 • Cože
  18
 • Sladký
  15
Premium

Kořeněná jídla ani káva neškodí, vyvrací profesor Tesař letité mýty

Kola je pro ledviny hrob. Nejlepší je nesolit a nejíst ostrá exotická jídla. Alkohol dokáže „propít“ ledviny, které je...

Premium

Hra o 80 tisíc: kolik peněz navíc mohou rodiče získat a jak to udělat

Rodičovský příspěvek se od ledna zvýší ze současných 220 tisíc korun až na celkových 300 tisíc. MF DNES přináší návod –...

Premium

Test celoročních pneumatik. Jak si vedou za sucha, za mokra a na sněhu

K celoročním pneumatikám výrobci přistupovali po dlouhá léta macešsky. Konečně se však vrátily do jejich přízně....

Komentáře

Mohlo by vás zajímat