Sobota 2. března 2024, svátek má Anežka

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Pohřeb Zagorové ve znamení elegance a vkusu: Pizingerová v kšiltovce, okouzlila Dáda i Havlová

  S Hanou Zagorovou (✝75) se přišla rozloučit nejen rodina v čele se Štefanem Margitou (66), ale také kolegyně a kolegové z branže. Všichni dorazili oblečeni elegantně a nekonalo se ani žádné módní faux pas. Výstřední kšiltovkou na sebe upoutala pozornost Vendula Pizingerová (50), elegancí oslnila Dagmar Patrasová (66) a Dagmar Havlová (69).

  Na pohřeb Hany Zagorové dorazila velká spousta jejích kolegů a kolegyň a lidí z branže, v čele samozřejmě s početnou rodinou Štefana Margity, která se na poslední rozloučení se zesnulou zpěvačkou sjela v podstatě celá. Vdovec dorazil v černých slunečních brýlích, které ho chránily před blesky fotoaparátů a díky nimž nebyly vidět slzy, kterým se jistě neubránil.

  Zarmoucená byla celá jeho rodina. Starší sestra Hany Zagorové dorazila oděna do černého šátku ve stylu sicilské vdovy, ve tváři neskrývala zdrcení a její doprovod ji musel dokonce podpírat. Jako jeden z prvních hostů dorazil do kostela Aleš Háma. Ten na sebe upozornil v luxusním obleku a svojí zesnulé kolegyni donesl ještě naposledy krásnou kytici žlutých růží.

  Jako další z hostů dorazil Richard Genzer, který donesl pugét bílých růží. Herec zvolil černou košili, neodpustil si ani čelenku do vlasů. Leona Machálková dorazila s velkou kyticí a v poměrně neformálním outfitu. Fanoušky překvapila novým mikádem, pozornost na sebe ale poutat nechtěla, i proto jí tvář kryly obří brýle.

  Poslední rozloučení s Hanou Zagorovou v kostele svatého Tomáše na Malé Straně: Dorazila také Leona Machálková.

  Nechyběly ani Vendula Pizingerová a Dagmar Patrasová. Vendula na sebe upoutala pozornost černou kšiltovkou, legendární zpěvačce přinesla překrásnou bílou kytici. Dagmar se oblékla velmi elegantně a velmi jí to ve společnosti manžela Felixe slušelo. Zagorové donesla rudé růže a v druhé ruce si nesla i vkusné psaníčko.

  Poslední rozloučení s Hanou Zagorovou v kostele svatého Tomáše na Malé Straně: Nechyběli ani Dagmar Patrasová a Felix Slováček.

  Jedním z mála smutečních hostů, který se neoděl do černé, byl Karel Vágner. Ten dorazil v tmavě modrém saku. Chybět nesměla ani půvabná Lucie Borhyová, již zdobilo ještě z nedávné dovolené výrazné opálení, na krku se jí houpal křížek. Moderátorce to neskutečně slušelo.

  Poslední rozloučení s Hanou Zagorovou v kostele svatého Tomáše na Malé Straně: Dorazila také Lucie Borhyová.

  Poslední rozloučení s hudební legendou si nenechala ujít ani Lucie Bílá, kterou doprovodil partner Radek Filipi. Jednou z nejelegantnějších dam byla rozhodně Ivana Gottová, která na sebe upozornila i výraznou manikúrou.

  Poslední rozloučení s Hanou Zagorovou v kostele svatého Tomáše na Malé Straně: Dorazila také Ivana Gottová.

  Všechny přítomné okouzlila Blanka Matragi, která vynesla velmi elegantní róbu, v níž vypadala, jako by se chystala přímo do Hollywoodu. Jako jedna z mála navlékla černé punčochy, které se na pohřeb tradičně nosí.

  Poslední rozloučení s Hanou Zagorovou v kostele svatého Tomáše na Malé Straně: Nechyběla ani Blanka Matragi.

  Dagmar Havlová přišla do kostela mezi posledními, svou smuteční róbou vyrazila všem přítomným dech. Oblékla se přesně tak, jak se od takové příležitosti očekává. Na další fotografie se můžete podívat do naší fotogalerie.

  Poslední rozloučení s Hanou Zagorovou v kostele svatého Tomáše na Malé Straně: Nechyběla ani Dagmar Havlová.

  Fotogalerie

  Ohodnoťte článek
  Hlasování skončilo

  Čtenáři hlasovali do 21:37 středa 28. prosince 2022. Anketa je uzavřena.

  • Super
   27
  • Trapas
   11
  • Tvl
   8
  • Cože
   7
  • Haha
   6
  • Sladký
   3
  Vybrali jsme pro vás

  VIDEO: Střílej po mně! Kameraman natočil téměř celý útok v centru Prahy

  Premium Ve čtvrtek zemřelo rukou střelce Davida K. 14 obětí, 25 lidí je zraněných, z toho deset lidí těžce. Jedním z prvních na...

  Máma ji dala do pasťáku, je na pervitinu a šlape. Elišku čekají Vánoce na ulici

  Premium Noční Smíchov. Na zádech růžový batoh, v ruce svítící balónek, vánoční LED svíčky na baterky kolem krku. Vypadá na...

  Test světlých lahvových ležáků: I dobré pivo zestárne v obchodě mnohem rychleji

  Premium Ležáky z hypermarketů zklamaly. Jestli si chcete pochutnat, běžte do hospody. Sudová piva totiž dopadla před časem...