jít naiDNES.cz

Sexy jako nikdy dřív: Hana Vagnerová předvedla pořádně odvážný dekolt

Hana je opravdu kus k nakousnutí. | foto: Instagram

Přitažlivá zrzka Hana Vagnerová (36) byla vždycky tou, která dokáže muže pobláznit. Její éterický a zároveň sexy vzhled vždycky přitahoval stovky fanoušků, ale teď herečka ještě přitvrdila. Odhalila dekolt, který by jí záviděla nejedna sexbomba!

Nikdy nebyla více sexy. Při pohledu na nové fotky pohledné herečky Hany Vagnerové se orosí čelo nejednomu muži a ženy zblednou závistí. Z fleku by se mohla živit jako modelka. 

U rudého auta vynikla její přirozená krása, ale i přirozený hrudníček, který se rozhodla ukázat světu. Ale jen tak decentně, aby tím nepohoršila rodiče svých mladých fanynek a ti si neřekli, že takovou odhalenou herečku jejich děti nebudou sledovat. 


Hana ale ví, kde jsou ty hranice, které nesmí překročit, aby to nezavánělo něčím laciným. Sama si vybírá, co ze své kůže ukáže, ať to nepůsobí jako z béčkového erotického časopisu, ale zároveň aby tam byla vášeň a sexuální napětí. 

Rozhodně by se Hana mohla z fleku opět živit jako modelka a pověsit herectví na hřebík. Ale to asi nehrozí. Herečka si jen ráda odpočine od profese, která ji živí, a zahraje si na modelku. Natáčení je pro ni důležitější než předvádění se před fotografem.

Třeba časem ukáže i více. I když před režiséry už ukázala, jak ji příroda stvořila, protože tím se zvedne sledovanost filmu. Ale není to časté, jinak by se muži asi nedokázali odtrhnout od obrazovky. Zrzky jsou prostě v kurzu. 

Fotogalerie

Komentáře