Středa 28. října 2020, Den vzniku samostatného československého státu
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • jít naiDNES.cz

  Mašlíkové to nestačilo? Po hloupé kritice manžela Andrého přišla divná slova o synovi

  Nejprve veřejné vyjádření smutku nad tím, že její manžel zašel do strip baru, pak drsná internetová hádka s řeporyjským starostou Pavlem Novotným (39) a teď prapodivný příběh o (ne)lásce ke svému vlastnímu dítěti! Modelka a moderátorka Hana Reinders Mašlíková (38) o sobě dala zase vědět a i tentokrát její slova budí vášně!

  Hana Reinders Mašlíková je poslední dobou na sociálních sítích velmi otevřená. Není to dlouho, co si veřejně postěžovala na svého manžela, věhlasného MMA trenéra Andrého Reinderse, protože zklamal její důvěru tím, že navštívil strip bar.

  „Vždycky jsem odsuzovala ženatého nebo zadaného chlapa, který šel do strip baru. Každý na to má svůj názor, pro mě je to ukázka absolutní neúcty k ženě. Celých šest let jsem měla jediné přání, aby tam nikdy nešel můj muž. Celých šest let mi říkal, že to vnímá stejně. Bohužel některá přání jsou nadlidský úkol. Proto přestaňte snít o princi a raději přijmete realitu a život, jaký je,“ postěžovala si Hanka, která od svého manžela dokonce dočasně odešla a bydlí u rodičů.

  Krátce poté se Hanka i její manžel André pustili do otevřené internetové bitvy s řeporyjským starostou a samozvaným králem českého bulváru Pavlem Novotným. 

  Ten Mašlíkovou nazval „strašnou krávou“ a z Reinderse se v posledních dnech pokouší udělat nového Tomáše Řepku. Ve svém streamu na Facebooku Reinderse vyzval, aby za ním přijel a dal mu „do držky“. Více o jejich sporu ZDE.

  Do syna jsem se zamilovala postupně. Je to kvůli císaři?

  Hana Reinders Mašlíková o sobě dala vědět znovu a i tentokrát její slova budí vášně. Vnadná modelka a moderátorka se rozepsala o svých pocitech, které měla poté, co přivedla na svět syna Andrease.

  „O půlnoci jsem se vzbudila a musím říct, že nikdy nezapomenu na ten mrazivý pocit, když jsem si sáhla na břicho, děťátko tam už nebylo, ale bohužel nebylo ani v mé náruči. Polil mě strach, panika, jestli je vůbec v pořádku. Naštěstí tam byla sestřička, která mě uklidnila. Poprvé jsem svého prďolku pochovala až ráno a musím se přiznat, že to byl zvláštní pocit,“ napsala Mašlíková, která se poté přiznala, že nějakou chvíli trvalo, než se do svého dítěte zamilovala.

  11. srpna 2020 v 10:39, příspěvek archivován: 16. srpna 2020 v 18:09

  „Nebyla to taková ta okamžitá bezmezná láska, do svého syna jsem se zamilovávala postupně a strašně jsem se za to styděla. Měla jsem pocit, že jsem špatná matka. Ptala jsem se sama sebe, jak to, že to není jako v těch knížkách o mateřství, jak to, že to není jako z vyprávění, proč necítím tu okamžitou lásku? Nikomu jsem to neřekla, protože jsem měla strach z toho, že mě odsoudí. Pomalinku jsme si na sebe zvykali a mé srdce se otevíralo víc a víc,“ překvapila moderátorka, podle níž je možná důvodem její okamžité (ne)lásky k synovi fakt, že rodila císařem.

  „Možná se tohle stává i při klasických porodech, ale mě bude celý život mrzet, že jsem své dítě nemohla hned pochovat a vtisknout ho okamžitě do svého srdce,“ smutní Hana Mašlíková.

  Fotogalerie

  O čem sní tvůj e-mail?

  Šéfredaktor pro tebe každý čtvrtek vybere ty největší pecky a kauzy, které ti nesmí uniknout

  ANALÝZA: Proč Čína v boji s covidem uspěla a Západ se zmítá v chaosu

  Premium Zatímco Západ se potýká s druhou vlnou koronaviru, východoasijské země dokázaly virus porazit. Proč tomu tak je? Nejde...

  Jsme rozvedení. Ještě nevím, zda se vrátím k dívčímu jménu, říká Koukalová

  Premium Nepochopení, odsouzení. Konec vrcholové sportovní kariéry. Hledání práce. A ještě rozvod. Gabriela Koukalová (30) má za...

  Dlouhodobý test Mazdy: karoserie se nám rozpadala před očima

  Premium Historie provozu této Mazdy sice dokládá, že prevence se vyplatí, ale některé chyby výrobce se napravit nedají....

  Komentáře

  Mohlo by vás zajímat

  Vezmeme vás na titulní stranu
  Středa 28. října 2020, Den vzniku samostatného československého státu
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • jít naiDNES.cz