Mašlíková ke svému vyhazovu ze Snídaně s Novou: Odcházím v dobrém!

Hana Mašlíková opouští po čtyřech letech Snídani s Novou. Odchází také Petr Říbal. | foto: koláž expres

Oblíbený pořad Snídaně s Novou prochází změnami, v rámci nichž končí Hana Reinders Mašlíková (36) se svým kolegou Petrem Říbalem (32). Krásná moderátorka strávila na TV Nova celkem pět let, z toho čtyři roky se věnovala právě ranní relaci.

Moderátorská dvojice Hana Reinders Mašlíková a Petr Říbal opouští po letech Snídani s Novou a podle dostupných informací se nejedná o dobrovolný odchod.

„Černý Petr padne za život asi na každého z nás. Tento týden jsme s Péťou odvysílali poslední Snídani s Novu. Že končíme, jsme už nějakou dobu věděli, takže se nekonají žádná dramata, byli jsme na to připraveni a smířeni,“ napsala na sociální síť Mašlíková a z komentáře lze vyčíst, že neodchází z vlastní vůle.

TV Nova mění mechanismus střídání moderátorských dvojic pořadu, a jak to u těchto změn bývá, neobejde se to bez personálních změn. Dvojice už letos měla jednu nedobrovolnou měsíční odmlku poté, co moderátor Říbal vypustil z úst nepovedený vtip na adresu dětí, které uhořely v ruském nákupním centru. 

Lhala bych, kdybych napsala, že mi to nebude chybět, bude a moc. S Péťou jsme tou prací žili a měli jsme spoustu fanoušků, kteří se na nás rádi dívali a pravidelně nám psali, jak jim děláme ráno hezčí. Vám všem chci moc poděkovat, protože pro vás jsme to dělali!“ posteskla si moderátorka ve svém vyjádření, přičemž zdůrazňuje svůj vděk TV Nova za to, že jí bez předešlých zkušeností dali šanci, která jí převrátila život naruby.

Mrzí mě, že jsem přišla o práci, kterou jsem tak milovala a zároveň mi umožňovala být maximum času s mým ročním synem. Na druhou stranu se říká, že vše špatné je i pro něco dobré, takže jsem otevřená novým výzvám a už se na ně moc těším,“ pokračuje Mašlíková.

Když jsme se ji snažili kontaktovat, aby nám sdělila skutečný důvod výpovědi, odmítla se dál vyjadřovat.

Omlouvám se, nebudu to komentovat. Já si myslím, že to padlo úplně všechno na mé straně. Nebudu se vyjadřovat, to se nedělá. Je to otázka na TV Nova. Odešla jsem v dobrém, i když s výpovědí, a nemám důvod to dál někam postovat,“ řekla nám moderátorka.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 14:05 28. prosince 2018. Anketa je uzavřena.

 • Tvl
  20
 • Trapas
  19
 • Haha
  18
 • Cože
  16
 • Super
  11
 • Sladký
  10
Komentáře

Mohlo by vás zajímat