Skromnost a pozitivní mysl elixírem mládí? Maciuchová vypadá skvěle!

Hana Maciuchová (72) si pečlivě vybírá akce, kam se vypraví. Křest vánočních písní, které nazpíval Martin Chodúr, si ale nenechala ujít a dorazila moc ráda. Všichni přítomní pak byli paf z toho, jak mladistvě a svěže oblíbená herečka vypadá. Závidět by jí mohly i o generaci mladší kolegyně!

„Nedávno jsem ho slyšela na zahájení Prix Bohemia Radio festivalu, takže když jsem dostala pozvání pokřtít jeho vánoční album, souhlasila jsem. Kývla jsem i proto, že jsem jako malá Ježíškovi zpívala koledy a děkovala mu za to, že nás obdaroval. Podobně obdarovává děti i Martin Chodúr svými vánočními písněmi,“ svěřila Expresu Hana Maciuchová na křtu vánočního alba Martina Chodúra Hallelujah – Vánoční písně a koledy.

„Líbilo se mi, že tam má i své texty, je to taková komplexní práce i s velkorysou instrumentací orchestru Janáčkovy filharmonie Ostrava, přijde mi to jako krásný sváteční počin,“ doplnila nestárnoucí herečka, která po úspěšném boji s těžkou nemocí vypadá skvěle.

V klubu Jazz Dock Maciuchová zavzpomínala na Vánoce, když byla ještě dítě a těšila se na to, co najde pod stromečkem. „Nic jsem neočekávala, maminka mě varovala, že jsem už dost věcí dostala v průběhu podzimu, třeba kabátek, co mi nechala ušít,“ svěřila se.

„Když můj bratříček Míša dostával dárky a já našla jen punčochy a knížku, začala jsem nabírat a maminka pak řekla, tak se ještě podívej pod stromeček – a tam byl malý balíček a v něm hodinky!“ rozněžněla se sympatická herečka.

V posledních letech je ráda hlavně za to, že se během svátků sejde rodina a přátelé. „Nelpím na žádných velkých hmotných darech,“ doplnila Maciuchová, která naposledy zazářila v seriálu Ulice coby profesorka Miriam Hejlová.

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 15:30 21. března 2019. Anketa je uzavřena.

 • Super
  18
 • Haha
  14
 • Sladký
  12
 • Cože
  10
 • Tvl
  9
 • Trapas
  7
Komentáře