Takhle se stárne s grácií! Hana Maciuchová předvádí, jak vypadat dobře i bez plastik

Z herečky by si její kolegyně měly vzít příklad v tom, jak stárnout a nevypadat jako chodící plastika. | foto: Profimedia.cz

V dnešní době častých plastických operací a estetických úprav je až velkou výjimkou herečka, která se nenechala přikrášlit. A tou je i umělkyně Hana Maciuchová (73). Z té by si měly vzít její kolegyně příklad, jak vypadat skvěle i s přibývajícími léty. Této ženě opravdu táhne na osmdesát?

Bývalá hvězda seriálu Ulice Hana Maciuchová byla vždycky za dámu, která nevybočovala žádnými výstřelky. Proto se ani nenechávala zkrášlovat jako její kolegyně.

Zůstala přirozená, bez botoxu, silikonových výplní či vypnutí celého obličeje, které vám vezme vaši vlastní mimiku. To si asi možná uvědomila i sama herečka, která je ve své práci na pohyby obličeje částečně odkázána.

Ale asi i kvůli důstojnosti, aby se necítila jako ta, která se snaží honit mládí za každou cenu. Takové ženy jsou pak většinou pro smích, protože vypadají jako kreatury.

Zato Hana se za každé situace chová jako dáma, kamkoliv přijde, a lidé si všímají jejího přirozeného vzhledu, jelikož s takovou noblesou chodí dnes už velmi málo hereček.

Kéž by si z ní vzaly ostatní ženy příklad a uměly stárnout s grácií. Vždyť žádná z nás věk nezastaví a není nic smutnějšího než pohled na tu, která se operacemi snaží zastavit věk. 


Komentáře