Hana Krampolová: „Neměla bych pít, ale někdy si můžu dát. Jen ne sama“

Ačkoliv kolovaly dohady, zda se Hana Krampolová zúčastní velkých kulatin svého muže Jiřího Krampola, oslavu si nakonec nenechala ujít. Přímo před Rudolfinum pár dorazil stylovým kabrioletem a Hanka vypadala elegantně. Mezi stručnými rozhovory, které poskytovala novinářům, prozradila, jak se dnes staví k alkoholu, zároveň si s chutí rychle zapálila cigaretu.

Hana Krampolová (57) před oslavou prozradila, jak stráví velkou slavnost svého muže. Bylo na ní ale znát, že už se těší, až si bude moct připálit cigaretu, a tak se po většinu rozhovoru vyjadřovala věcně a stručně.

Nealkoholicky, samozřejmě. Ať pijou ostatní,“ prozradila bez zaváhání Krampolová, že nemá v úmyslu veselit se pod vlivem alkoholu, byť jen v malém množství, přičemž hledala zapalovač v útrobách své větší kabelky. „Ale kouřit můžu!“ a už si spokojeně připalovala.

Je to přesně rok, co se žena Jiřího Krampola léčila v psychiatrické léčebně v Bohnicích ze závislosti na prášcích a alkoholu. Tehdy Jiří Krampol prohlašoval, že jeho žena už se do smrti nesmí dotknout alkoholu. Jenže netrvalo dlouho a na začátku letošního roku byla Hanka opět několikrát „přistižena“, jak si alkohol pořizuje ve večerce.

No tak třeba si trošku něco dám, ale zase to nebudu přehánět. Neměla bych pít, ale někdy si můžu dát. Třeba spolu, ale jinak sama ne,“ pozměnila svou výpověď nakonec Krampolová, a jak je vidět, problematiku ještě zcela uzavřenou nemá.

Na závěr pak ještě Hana prozradila, co ze všeho nejvíc přeje svému muži: „Hlavně zdraví, stejně jako sobě, protože to je ze všeho nejdůležitější!“

Fotogalerie


Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 0:18 11. října 2018. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  26
 • Haha
  14
 • Super
  12
 • Sladký
  10
 • Cože
  7
 • Tvl
  5
Komentáře