Hana Krampolová po kolapsu obráží jednu akci za druhou. Cigaretu z ruky nepustí

Hana Krampolová se kouření vzdát zatím nedokázala. Zlozvyk se ale snaží držet na uzdě a místo tří krabiček kouří maximálně jednu. | foto: Profimedia.cz

Aby do toho znovu nespadla, musí dodržovat několik zásad: jíst, nepít alkohol, omezit kouření a chodit občas ven. V pondělí večer se s Jiřím Krampolem (80) vypravila na představení finalistů Muže roku, kde se Krampolova manželka lačně vrhla na řízek. Jediné, co zatím nemá pod kontrolou, je kouření. Bez cigarety v podstatě nedá ránu.

Manželé Krampolovi bok po boku vyrazili na představení finalistů Muže roku 2019 a – soudě podle fotek – dobře se bavili. 

Zdá se, že Haně Krampolové se dokonce vrátila chuť k jídlu, neboť se vrhla na řízek, který lačně ukusovala, až se jí „dělaly boule za ušima“.

Jen tak dál! Jestli něco teď Hana Krampolová potřebuje, pak je to nabrat pár kil navíc, neboť po nedávném kolapsu skončila nezdravě vyhublá.

Je dobře, že Haně Krampolové chutná! Ještě nedávno byla totiž vyhublá na kost.

Je dobře, že Haně Krampolové chutná! Ještě nedávno byla totiž vyhublá na kost.

Hana Krampolová si vychutnává řízek.

Hana Krampolová si vychutnává řízek.

Není to tak dlouho, co se Hana Krampolová vrátila z nemocnice, kde skončila po totálním vyčerpání organismu následkem nepřiměřeného kouření a nechutenství. Alespoň tak to podával Jiří Krampol, který opakovaně tvrdil, že jeho žena přestala jíst, celé dny byla zavřená doma a vykouřila až šedesát cigaret denně.

Od svého návratu z nemocnice se Hana Krampolová snaží dodržovat režim, který by měl podobnému kolapsu předejít. Nejenže jí herec Krampol doma vyvařuje, ale snaží se ji také brát na společenské akce, kam má jako herec a slavný komik dveře otevřené.

Zdá se, že všechno jde podle plánu a Haně Krampolové se zase vrací chuť do života a být mezi lidmi. Jediné, co kdysi krásná blondýna nezvládá, je omezit kouření tak, aby se to na jejím zdraví alespoň trochu projevilo. Na Muži roku neustále odbíhala ven k popelníku, kde se zcela oddávala svému zlozvyku.

Hana Krampolová si krátí chvilku na finalistech Muže roku 2019.

Hana Krampolová si krátí chvilku na finalistech Muže roku 2019.

Kouření Haně Krampolové bohužel zůstalo.

Kouření Haně Krampolové bohužel zůstalo.

Jak nedávno Hana prozradila Blesku, stále kouří krabičku denně, což je vzhledem k už tak nalomenému zdraví opravdu hodně. Možná je to lepší než tři krabičky, které Hana zvládla před hospitalizací, ale rozhodně jí to zdraví nezlepší. Na druhou stranu, pokud to patří mezi její největší potěšení, které ji drží psychicky „nad vodou“, je jasné, že to nejde ráz naráz. To ví ale nejlíp Hana.

Fotogalerie

Komentáře