Femme fatale Gregorová a její 3 osudové lásky: Jordánský lékař, slavný herec a Koptík

16. srpna 2016
Třiašedesátiletá herečka Hana Gregorová požívá poslední týdny nevídané mediální pozornosti. Vdova po Radku Brzobohatém se totiž zasnoubila s o 32 let mladším kolouškem a vyvolala tím vlnu reakcí. Víte však, co má tahle horkokrevná Slovenka ve svém milostném životě za sebou?

Bratislavská rodačka Hana Gregorová (63) má za sebou divokou partnerskou minulost.

Jako studentka herectví se v 70. letech seznámila na Slovensku s jordánským studentem medicíny Gassanem.

Stalo se tak na promoci jejího kamaráda: „Poblíž stáli dva švarní hoši, takové taliánské typy, tak jsme koketovali a bavili se. Gassan mě poté pozval na rande, na něj už ale nepřišel. Zuřila jsem, to se mi totiž ještě nestalo. Měla jsem kamarádku, co studovala medicínu, a ta mi na něj zajistila kontakt. Zavolala jsem mu, byl v šoku, že jsem to dokázala a potom už proběhlo opravdové rande a bylo vymalováno,“ vzpomíná Gregorová.

Temperamentní herečka si arabského fešáka a záletníka omotala kolem prstu. Z nevinné aférky se tak rázem stala láska jako trám a dvojice se chystala na společné živobytí ve Spojených arabských emirátech.

Hana s dcerou Rolou, kterou má z prvního manželství s jordánským lékařem Gassanem.

V roce 1976 se vzali a o rok později Hanka porodila dcerku Rolu.

Zpočátku Gregorová za manželem dojížděla do Dubaje. Skutečnosti, že je to muslim, se neobávala. Gassan pocházel z intelektuálních kruhů a do ničeho ji nenutil. Těžce však snášela odloučení od rodiny, a tak se rozhodli společně přestěhovat zpět na Slovensko.

Pak však nastal zvrat.

Než stihli svůj plán uskutečnit, dostala Hanka v roce 1980 nabídku zahrát si v československém snímku Martina Hollého Noční jezdci. Gassan ji dokonce domlouval, aby nabídku přijala. Tehdy ještě netušil, že bude pro jejich manželství destruktivní.

Seznámila se tam totiž se šarmantním Radkem Brzobohatým. Ten byl tenkrát ženatý s Jiřinou Bohdalovou, ovšem s Gregorovou se pod ním země zachvěla.

Jak sama říká, byla to láska na první pohled, byl to osud. Vzali se roku 1982 a mají spolu syna Ondřeje, dnes již Gregora.

Štastná rodinka v 80. letech.

„Sbližování s Radkem začalo na úrovni zdvořilé konverzace a procházek. Napětí mezi námi se však stále stupňovalo a pak to přišlo. Stal se hřích,“ vzpomíná Gregorová.

„Často o mně hovořili jako o té Slovence, která klofla Brzobohatého a až si na něm vybuduje kariéru, vykašle se na něj. Tehdy totiž nebylo obvyklé brát si partnera o 20 let staršího, ale to, co mezi námi vzniklo, bylo cosi mezi nebem a zemí. Nemohli jsme si pomoci, i když jsme tím svým partnerům ublížili.“

Gassan rozvod přijal s pochopením a dodnes o Hance mluví jako o lásce svého života. Několikrát byl dokonce za Radkova života u své bývalé manželky na návštěvě a se slavným hercem si prý dobře rozuměli. Hůř celou záležitost nesla Jiřina Bohdalová, která se s Brzobohatým usmířila až těsně před jeho smrtí, a Slovenky obecně nemusí dodnes.

Gregorová byla vždy ženská krev a mlíko.

Radoslav Brzobohatý zemřel 12. září 2012 po náhlém prasknutí výdutě na břišní aortě.

Gregorová s manželem v dubnu 2012 - 3 měsíce před jeho smrtí.

Necelé 4 roky nato už je vášnivá herečka opět zasnoubená. Našla si k sobě o 32 let mladšího obchodního zástupce společnosti O2 Ondřeje Koptíka, který ji po několika měsících partnerství požádal o ruku.

Předzvěsti zkázy a varování o Koptíkových zlatokopeckých úmyslech herečka razantně odmítá. Dokonce hodlá před svatbou uzavřít předmanželskou smlouvu, na základě které nebude mít její mladý manžílek nárok ani na korunu z jejího dědictví.

Co by na tenhle tyjátr řekl noblesní F.L. Věk?

Fotogalerie

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 0:10 středa 14. prosince 2016. Anketa je uzavřena.

  • 82
  • 32
  • 31
  • 25
  • 24
  • 21
Komentáře