Komentář: Koptík se směje Gregorové, že nosí oblečení z tržnice. A kdo je tady slamotrus?

10. října 2017
Ondřej Koptík očividně neví, kudy kam. Hana Gregorová na jeho provokace nereaguje, proto se jí jako zhrzený milenec začal nevkusně vysmívat. Jeho argumenty však vypovídají o jeho intelektu. „Hanko, jdi se obléct do Sapy,“ vzkazuje jí s posměchem. Opravdu by se ale měla herečka stydět za to, že nevyhazuje peníze za předražené oblečení jako ostatní rádoby celebrity?

Před dvěma týdny se Ondřej Koptík v pořadu Telebrity svěřil, že jeho milovaná Gregorová nakupuje oblečení v nejznámější asijské tržnici Sapa. 

Několik chytráků se toho chytlo, a tak Ondřej nabyl dojmu, že by tím mohl slovenskou herečku pěkně potrápit. 

Několikrát o tom ještě otevřeně promluvil a v úterý se Haně vysmál znovu na svém Facebooku: „Hanko, obleč si to gala ze Sapy,“ napsal s posměchem, a aby řeč nestála, dodal: „Všechno má ze Sapy, komplet šatník, ale jak sama říká, když to umíš nosit...“

My však stojíme před otázkou: Opravdu je na místě vysmívat se člověku, který nakupuje na asijské tržnici? Hana Gregorová je důkazem, že i v kusu oblečení za pár korun můžete zazářit, a když máte jisté společenské postavení, ani ten největší módní kritik si o jeho původu nedovolí pochybovat.

Koptík se vysmívá Gregorové, že se obléká v Sapě.

Koptík se vysmívá Gregorové, že se obléká v Sapě.

Je to tudíž právě Gregorová, která se svým oblékáním vysmála všem pozérům, kteří si myslí, že je luxus vyhoupne do lepší společnosti. Nevyhoupne.

Vytáhnout navíc z kapsy masu papírových bankovek a nakoupit v Pařížské umí každý trouba, vydělat si však peníze a umět s nimi efektivně naložit, to už je záležitostí intelektu a priorit. 

Jestli se Haně oblečení ze Sapy líbí a cítí se v něm dobře, ať ho klidně nosí a nosí ho pyšně, neboť svým postojem jen dává najevo, že není přitroublá ovce, která bude rozhazovat statisíce za drahé módní kousky jen proto, že může.

Ondřej Koptík a Hanka Gregorová dorazili spolu na premiéru muzikálu Ples upírů.

Hana Gregorová nakupuje v Sapě. No a co?

Těch je totiž v českém showbyznysu až až.

Je tedy důvod se za to stydět? Nikoliv! Možná právě naopak. Ondřej Koptík svým výsměchem jen dokazuje, že je i přes navoněnou image dokonalého gentlemana jen obyčejný křupan.

Co tedy dodat na závěr? Jak říká Hana, když to umíš nosit...

Fotogalerie

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 17:14 středa 7. února 2018. Anketa je uzavřena.

  • 121
  • 39
  • 24
  • 14
  • 14
  • 12
Komentáře