Sranda na pavlači: Gregorová bez Koptíka drbala s důchodkyněmi v kabátku za 25 tisíc

Herečka Hana Gregorová (66) si po dlouhé době vyšla do společnosti a na oblečení rozhodně nešetřila. Na sobě měla kanárkově žlutý kabátek, v němž byla k nepřehlédnutí. Zato mladšího milence Ondřeje Koptíka (36) nechala doma. Což jí vůbec nevadilo, protože si našla sobě rovnou společnost. S důchodkyněmi si velmi rozuměla a drbaly jako „báby na pavlači“.

Vdova po herci Radoslavu Brzobohatém sice včera přišla do pražské Grébovky na Prima Love day sama, ale rozhodně nezapadla v davu. Na sebe si totiž vzala výrazný kabátek Chanel, který se sice do parku moc nehodí, ale byla v něm nepřehlédnutelná.

Kolik vlastně taková paráda stojí? Na oficiálních stránkách vyhlášené značky byste takový kousek koupili minimálně za 25 tisíc korun, ale dají se samozřejmě sehnat v různých outletech i za méně peněz. Ale u Hanky Gregorové je jasné, že ona staré kolekce či věci z druhé ruky zrovna nenakupuje.

I když se oblékla jako na VIP večírek, v oblíbeném parku se neztratila. Udělala si v zázemí televize Prima kafíčko a šla si ven na cigárko. Sama ale dlouho nezůstala. Za chvíli si přisedla k „partě“ důchodkyň popíjejících pivo a řeč rozhodně nestála.

Hanka byla ve svém živlu. Konečně byla vedle věkově rovných a mohla se uvolnit. Skupinka žen ve zralejším věku pusu nezastavila. Vypadalo to, že někoho drbou a dost se u toho baví. 

Neustále se smály, chvíli se i překřikovaly, byly doslova ve svém živlu. Přece jen Gregorová většinu času tráví po boku mladšího milence Ondřeje Koptíka, u stolku s důchodkyněmi pak byla jako ryba ve vodě. 

Koho a co dámy tolik propíraly, to netušíme, ale rozverná Hanka se s ostatními dámami královsky bavila.

Fotogalerie

Komentáře