Pondělí 20. března 2023, svátek má Světlana
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Ostuda roku v 5 bodech: Rozchod Koptíka a Gregorové odhalil pravou povahu slávy

  Největší ostuda roku? Omyl. Největší ostuda desetiletí! Tak lze s čistým srdcem nazvat skandál kolem rozchodu Hany Gregorové s Ondřejem Koptíkem. Ten se svým jednáním zapsal do dějin jako zákeřný slavoman, který herečku nejen ponížil, ale pošpinil i celý její rod. V českém showbyznysu nemá kauza obdoby. Jakými fázemi rozpad vztahu prošel?

  V polovině září paralyzovala český showbyznys nečekaná zpráva. Hana Gregorová vyhodila svého o 32 let mladšího milence Ondřeje Koptíka z domu. Měla za tím stát jeho utajovaná závislost na drogách. Začala válka.

  Zpočátku se Koptík projevoval celkem neškodně. Prosil o odpuštění, žadonil, fňukal, nikomu tím však tou dobou ještě neubližoval. 

  Slzy, nářky a prosby o odpuštění

  „Já už nevím, jak jít dál, nádherné společné léto nám osud přihrál a já nedělal nic jiného než jen to, že jsem ti lhal. Byli jsme spolu v tak krásném tónu plném lásky na Balatonu! Milovala jsi ty mě i já miluji tebe, a to mně prostě není u p*dele. Tak to prosím pochop, lásko, mrzí mě to, vrať se ke mně,“ psal na svůj Facebooku.

  Zoufalé prosby ani nekonečně mnoho soukromých textovek však nepomohly. Prosáklo navíc na povrch, že ho měla zdrogovaného zadržet policie v nemocnici na Karlově náměstí. Tam zmatený dorazil s tím, že ho pobodala jakási žena. Neměl však jedinou známku poranění.

  Když Hana nereagovala na Koptíkovy výzvy, přešel do útoku.

  Choval se agresivně a nesouvisle křičel: „Svině, ona mě bodá. Hanko, nech mě.“ Při pokusu o útěk narazil do skleněné vitríny, kterou rozbil, a ošklivě se pořezal. Skončil na psychiatrii.

  Incident přiznal i sám Koptík.

  Msta a veřejné ponížení

  Když Hana ani po několika dnech nereagovala na jeho prosby, rozhodl se přitvrdit: „Motto dne: Dala vám hnusně vale? Vytáhněte na tu mrchu všechny zbraně,“ nechal se slyšet Ondřej a svým slovům dostál.

  Začal uveřejňovat erotické básně vykreslující detaily z jejich intimního života. Neváhal odtajnit i některé choulostivé fotografie. Své chování ospravedlňoval pomstou: „Hanka mi chtěla vzít děti a hustila mojí ex do hlavy takové věci, že jsem nechápal, a připravila mě o nejlepšího kamaráda. Já neútočil první,“ tvrdil.

  Verš: Lížu ti kočičku, voní krásně po mlíčku, vstoupil do historie.

  Uveřejněná porno poezie zahýbala veřejným míněním. Slovenská média, stejně jako ta česká, hovořila o absolutním ponížení, o ztrátě důstojnosti, o pošpinění památky Radka Brzobohatého, o ostudě.

  Sám Ondřej stále přitvrzoval. Některé své básně dokonce předčítal velmi teatrálně a srdceryvně s pláčem do médií. Ztratil jakékoliv zábrany.

  Všichni očekávali, že se matky zastane Ondřej Brzobohatý, ten se však rozhodl na Koptíkovo volání o pozornost nereagovat:Tentokrát není třeba nikoho bránit ani očišťovat. Pan Koptík si pod sebou zkrátka podřezává větev a lidé si o tom jistě udělají svůj vlastní obrázek. Dobré jméno našeho rodu nikdy nebylo a nebude v rukou pana Koptíka. Svým jednáním poškozuje jedině sám sebe,“ uvedl.

  Když Hanu fotografové zastihli u divadla, bylo očividné, že má strach, odkud na ni Koptík vyskočí. Bodyguarda jí dělal Petr Vágner.

  Lži o Haně a celé její rodině

  Nepomohli ani právníci. Ondřej Koptík pokračoval. Začal plivat špínu nejen na Hanu, ale na celou její rodinu. Dokonce herečku obvinil, že když Radoslav Brzobohatý umíral, ležela si doma ve vířivce. Ani slzu prý neuronila. Vykresloval ji jako zlotřilou intrikánku, která se nebojí jít ani proti svým nejbližším.

  Dokonce neváhal vyjít ven s tvrzením, že se Gregorová a Brzobohatý na čas rozvedli. Další lež?

  V pořadu Telebrity se jí pak vysmíval, že nakupuje na asijské tržnici a baží po pozornosti médií.

  V pořadu Telebrity nenechal Koptík na Gregorové nit suchou.

  Nečekaný kolaps a hospitalizace

  Týdny nátlaku a špíny vygradovaly v Hanin kolaps. Skončila v péči lékařů. Nepřidalo jí ani to, že s ní ukončilo spolupráci Divadlo Radka Brzobohatého, jehož byla ještě nedávno principálkou.

  „V červnu divadlo předala nové ředitelce s nadějí, že bude dál vzkvétat. Nové vedení se ale rozhodlo na základě anonymních mailů plných pomluv a lží ukončit s Hankou spolupráci se slovy, že kazí morální kredit divadla,“ řekla tehdy hereččina blízká přítelkyně. 

  Sám Ondřej Koptík později přiznal, že i za tím stál on: „Když jsem si přečetl, že jí v divadle lidi tleskali, když vyšla na jeviště, místo toho, aby ji vypískali, jak jsem naivně očekával, to mě parádně rozzuřilo. A poslal jsem do divadla několik anonymních mailů, kde jsem všechno překroutil,“ vysvětlil později.

  Ještě nedávno se Hana v divadle těšila ze svých rolí. Ukončení spolupráce ji dostalo na kolena.

  „Tak jsem napsal, jaká je to intrikánka, že na ni jenom nadávala, že jí přála, ať divadlo zkrachuje, že kula pikle za jejími zády a jiné hrůzy. A najednou jsem se dozvěděl, že ji na základě těch anonymů vyhodili. To jsem měl radost,“ dodal s tím, že nadále přikládal do ohně. 

  Konec s omluvou

  Na počátku prosince Koptíkova veřejná exhibice vzala za svůj konec. Tedy prozatímní. Zveřejnil rozsáhlou omluvu.

  Vyjádřil v ní obdiv nejen k jejím dětem, Role a Ondřejovi, ale také k jejímu vztahu s Radoslavem, který byl údajně plný lásky. Přiznal, že si vedle Hany připadal jako celebrita a dělalo mu to dobře. Když mu herečka dala definitivní vale kvůli drogám, neunesl to. Začal se mstít, a to zcela účelově.

  „Nic chytřejšího mě nenapadlo, než že se začnu mstít. Že ji začnu pomlouvat a zničím její pověst totálně. Byl jsem studnice lživých informací a zájemci se jenom hrnuli. Moje ubohé básně, které jsem plodil a myslel si, že jsem geniální, všichni citovali. Já se nestyděl vymyslet cokoliv,“ řekl ve své poslední zpovědi.

  Zde končí celý tento zvrhlý tyátr: „Pochopil jsem, že jsem ze sebe udělal toho největšího československého zoufalce a idiota,“ uznal Koptík.

  Hana Gregorová se za celé týdny k záležitosti nevyjádřila. Za svůj vztah s mladším mužem však draze zaplatila.

  Fotogalerie

  Ohodnoťte článek
  Hlasování skončilo

  Čtenáři hlasovali do 12:00 neděle 29. dubna 2018. Anketa je uzavřena.

  • Trapas
   26
  • Tvl
   13
  • Super
   7
  • Haha
   7
  • Cože
   7
  • Sladký
   7
  Vybrali jsme pro vás

  Revma vzniká v plicích. Nyní došlo ke zlomu v léčbě, říká profesor Vencovský

  Premium Bolest, ztuhlost, otoky a deformace kloubů, především na rukou. Tak si většina lidí představuje revmatoidní artritidu,...

  Nový trik exekutorů: věřitel se za jednu korunu může hojit na dlužníkovi

  Premium Exekutoři a věřitelé našli způsob, jak zůstat s dlužníkem ve hře o splacení dluhu, i když podle zákona mají exekuci...

  V Česku neměl šanci, v cizině metastázy zmizely. Léčbu hradí pojišťovna

  Premium Na rakovinu prostaty umírá v Česku asi 1 500 mužů ročně. Když vyčerpají všechny metody léčby, nezbývá jim než čekat na...

  Komentáře

  Mohlo by vás zajímat

  Vezmeme vás na titulní stranu
  Pondělí 20. března 2023, svátek má Světlana
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz