jít naiDNES.cz

Už u ní dokonce i bydlí? Tyto fotografie dokazují, že Koptík je zpátky ve hnízdečku

Ondřej Koptík (34) a Hana Gregorová (65) znovu tvoří pár. Zřejmé je to nejen z události ze středeční noci, kdy si Gregorová svého staronového milence pod rouškou tmy odvedla do svého bytu, ale i z událostí dnešního dopoledne, z nichž je zřejmé, že Koptík u Gregorové bydlí. Zatímco k ní šel v obleku, ven odcházel v civilu!

Jak jsme vás již informovali, Ondřej Koptík a Hana Gregorová tvoří znovu pár. Ačkoliv z toho její rodina podle našich informací nemá radost a z chování vdovy po Radoslavu Brzobohatém je zřejmé, že ji názor jejích dětí netíží, málokdo očekával, že jejich vztah dostane takový spád.

Zatímco ještě na konci loňského roku nemohla Gregorová Koptíkovi, který o jejich milostných aktech sepsal nejednu detailní báseň pro veřejnost, přijít na jméno, dneska je vše jinak.

Nejenže ji po premiéře představení jejího divadelního spolku doprovodil domů, ale ze snímků pořízených fotografy redakce Expres je zřejmé, že se tato návštěva neodehrála poprvé, Koptík u Gregorové totiž s největší pravděpodobností už bydlí.

Jak jinak si vysvětlit, že zatímco ze středy na čtvrtek Koptík do domu Hanky Gregorové vcházel v obleku, ve čtvrtek dopoledne odcházel již v džínách a tričku. Někde ty čisté věci vzít musel.

Milenec dostal přednost před dětmi

Koptík byl ještě donedávna zavřený v léčebně pro drogově závislé, což měla být jedna z podmínek Hany Gregorové k tomu, aby mu ještě někdy věnovala svou pozornost. Vše tedy nasvědčuje tomu, že Gregorová Koptíkovi jeho eskapády odpustila a rozhodla se, že svému mladému milenci dá přednost před svými dětmi.

Ty podle informací Expresu její rozhodnutí dát se dohromady s tímto kontroverzním milencem nesou velmi nelibě a žádné z nich ji nebylo podpořit v Mladé Boleslavi, kde měla ve středu večer Gregorová divadelní představení a kde se po skončení provalil její staronový vztah s Koptíkem.

Tak snad Hanka Gregorová i napodruhé ví, co dělá, a my doufáme, že Koptíka jeho básnické sklony nadobro pustily. Jenom neradi bychom totiž četli další detaily z ložnice tohoto nejen věkově nesourodého páru.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 13:42 7. září 2018. Anketa je uzavřena.

 • Haha
  28
 • Trapas
  22
 • Tvl
  17
 • Super
  15
 • Sladký
  12
 • Cože
  11
Komentáře